Forum: Sklepy abc - informacje o sieci - art. spożywcze i przemysłowe 131

misiek4568 08.11.2012 *.213-241-53-157.ip.netia.com.pl

3

Witam, chcę dołączyć do sieci sklepów abc , jednak nigdzie nie mogę znaleźć podstawowych informacji. Napisałem do nich maila ale jest cisza.

Jeżeli ktoś coś wie o sklepach abc proszę  o info.

Interesuje mnie przede wszystkim informacje na temat:

-jaki jest  wkład własny  na stronie pisze że 0zł ale ja w to nie wierze bo w życiu nic nie ma za darmo

- kto znajduje lokal czy to abc  się tym zajmuje i wskazuje konkretną lokalizacje czy to ja mam znaleźć ?

- kto dostarcza towar do sklepu oraz kto zajmuje się wyposażeniem sklepu?

- jaki procent od dochodów miesięcznych muszę przekazywać abc?

emka 09.11.2012 *.178-36-20-107.adsl.inetia.pl

3

Znalazłam coś takiego. Proszę zajrzeć tam.

http://www.dlahandlu.pl/handel-wielkopowierzchniowy/wiadomosci/siec-abc-liczy-5-tys-placowek-w-tym-roku-przylaczyla-350-nowych,24728.html

misiek4568 09.11.2012 *.159-205-191-229.adsl.inetia.pl

3

Dziękuje za odpowiedź tylko nadal nie wiem kto ma znaleźć lokal. Jak wygląda tak z grubsza franczyzna czy podpisując z nimi umowę muszę coś im co miesiąc płacić czy tylko mam prowadzić ten biznes który wybiorę według ich zasad  i nic więcej?

W tym abc niby jest opłata za marketing 200 zł co miesiąc i to by było tyle z opłat w tej franczyznie? Najlepiej jakby odezwała się do mnie osoba co prowadzi taki sklepik abc bo tak to na razie mogę tylko gdybać.

tom30 18.11.2012 *.affk94.neoplus.adsl.tpnet.pl

4

Witaj.Podpisujac z nimi umowe placisz im te 200 zl. za to masz dodatkowy rabat biorac od nich towar,bodajze 2 albo 3 %. Towar sam przywozisz.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.