Forum: Organic Farma Zdrowia - zdrowa żywność we franczyzie - art. spożywcze i przemysłowe 116

Lukasz94 04.01.2013 *.user-109-243-11-234.play-internet.pl

1

Witajcie,

wie ktoś może czy Organic udziela jeszcze franczyzy? w różnych art. nt. sklepów ze zdrową żywnością są informacje o franczycie Organica, natomiast ani na ich stronie, ani w katalogu franczyz nie ma ich oferty.

Jeśli nie udzielają już franczyz, jakie są alternatywy? W katalogu znalazłem free delikatesy oraz żółty cesarz (panów w kapturach pomijam). Wiecie coś o tych firmach?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.