Forum o artykule: Spożywczak w genach 116

miśko 12.01.2013 *.user-164-127-201-200.play-internet.pl

1
Ładnie to wszystko brzmi,niczym recepta na sukces. Wszystko ok. Pan Rogala założył firmę i ciężką pracą wypracował sobie to co ma dzisiaj. Niestety jednak obecnie jego rewolucja rynku spożywczego w danych regionach przybiera nierówną walkę. Rogala otwiera coraz więcej sklepów w miejscach gdzie już istnieją inne punkty handlowe. Przykład Lipnicy Murowanej, Kryspinowa, Gdowa, Krynicy i wielu innych miast pokazuje, że firma rozpoczęła nierówną walkę. W tych miejscach istniały już sklepy, w dodatku dobrze zaopatrzone i z towarem dobrej jakości. Rogala jako duży przedsiębiorca może liczyć na dużo niższe ceny u dostawców co powoduje, że konkurencja z tą Firmą dla wielu jest niemożliwa.

GeorgeTM 13.01.2013 *.37-128-97-42.ip.netia.com.pl

44

Właśnie o to chodzi we franczyzie chyba, a klienci dzięki konkurencji wielu sklepów tylko zyskuję. Byle ceny nie były dumpingowe...

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.