Forum o artykule: 50 sklepów w niespełna rok 131

MonopolWawa 15.01.2013 *.89-77-204-115.dynamic.chello.pl

7
Bez obrazy dla nikogo ale te wyniki to jakaś lipa. Mam dwa sklepy monopolowe w Warszawie na osiedlach i asortyment głównie alkoholowy ze spożywki są tylko słodycze ciastka czipsy napoje. Średni koszyk w granicach 13-14 zł. W zwykłym monopolu mam prawie 1000 indeksów - a tu w sklepie spożywczo-monopolowym zaledwie 2500? To co tam jest, a raczej czego tam nie ma... No i ten koszyk na poziomie 10 zł - bardzo kiepsko, to przeciez nie kiosk ruchu tylko sklep gdzie klient kupi bułki serek i napój i już mamy 15 zł a tu średnia zaledwie 10 zł coś tu jest nie tak!

GeorgeTM 18.01.2013 *.89-74-159-92.dynamic.chello.pl

44

W Warszafce może i tak, ale w takim Borówcu, czy Skórzewie niekoniecznie. Weź pod uwagę, że małych miasteczkach niższe marże, a i produkty i potrzeby mieszskańców pewnie inne...

Ryszrd 11.03.2013 *.user-46-112-231-181.play-internet.pl

6

byllm na spotkaniu bo chcialem wejsc do sieci, jak sie zapytasz ajentow, to mowia ze jest ciezko, obiecali duzoa a wcale tak nie ejst, zaraz bedom zamykac sklepy zobaczycie

uczestnik 12.03.2013 *.apn-77-114-189-229.dynamic.gprs.plus.pl

7
Nie wiem i nie znam zasad i warunków współpracy w sieci małpka ale jak widze człowieka który myśli o własnym biznesie a pisze bedOM to sorry ale dla mnie to obraz nędzy i rozpaczy. Nie chciałbym być np twoim pracownikiem i otrzymać od ciebie jakieś pismo do podpisania.

Ryszrd 20.03.2013 *.user-46-112-73-159.play-internet.pl

6

w handlu jestem od 20 lat bo to lubie, po prostu, nie robilem tez studiow wiec moze sobie pisac jak chce a to ze nabierajanas znowu a nawet jeszcze gorzej znowu robia nas w konia i ludzie sie na to nabieraja , po prostu to fakt

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.