Forum: Franczyza z Worldseo - handel przez internet - usługi dla biznesu 62

Ryszard 28.10.2011 *.77-254-177-72.adsl.inetia.pl

7

Czy ktoś ma jakieś informacje o Worldseo. Czy to sprawdzony koncept?

franczyobiorca102 29.10.2011 *.datacent.pl

14
To chyba jakaś efemeryda. Kiedyś szukałem informacji o nich, ale nic niezależnego poza marketingowym komunikatem wewnętrznym nie udało się odnaleźć. Podobno rok temu skończyli sprzedaż franczyz, a jakoś dalej nic o nich nie wiadomo.

Daniel.B 29.10.2011 *.host-81-190-39-58.szczecin.mm.pl

6

Witam serdecznie, rozumiem że szukacie niezależnej wypowiedzi, moja jako twórcy Worldseo taka nie będzie, pozwolę sobie odpowiedzieć mimo wszystko osobiście. Jako młoda sieć współpracujemy aktualnie z niewielką liczbą osób i szansa że ktoś odpowie na ten post jest niewielka.

Sieci Worldseo zdecydowanie daleko do czegoś szybko przemijającego, firma działa stabilnie od 2005 roku, a handel w formie franczyzy zaczął się oficjalnie w maju 2010 gdy pojawił się wpis do katalogu na niniejszym portalu. Obecnie mamy 8 franczyzobiorców. O tym czy to sprawdzony koncept niech świadczy to, że tylko jedna osoba zrezygnowała. Dochody jak wszędzie zależą od zaangażowania, w Worldseo to zaangażowanie jest wygodne bo wszystko odbywa się online. Mamy franczyzobiorców osiągających mniej lub bardziej lepsze wyniki. Kilkumiesięczna wytężona praca pozwala na stałe odcinanie \"kuponów\".

Na wszelkie pytania chętnie odpowiem w tym temacie lub e-mailowo.

Daniel.B 29.10.2011 *.host-81-190-39-58.szczecin.mm.pl

6

Nie widzę opcji edycji na forum, ale chciałbym jeszcze nawiązać do poprzedniego postu \"franczyobiorca102\":

\"Podobno rok temu skończyli sprzedaż franczyz, a jakoś dalej nic o nich nie wiadomo.\"

Sprzedaż licencji nadal trwa, na Polskę jest wolna jeszcze jedna licencja. Wolne są także wszystkie grupy produktowe w innych krajach UE - Polska i każdy Polak będąc w Unii Europejskiej może korzystać ze swobody działalności gospodarczej, dlatego możne prowadzić handel online w każdym kraju, jedyne czego potrzebuje to znajomość języka i konta bankowego w tym kraju.

Ryszard 30.12.2011 *.213-238-127-84.adsl.inetia.pl

7

Niedawno na jednym z biznesowych portali pojawiło się ogłoszenie o sprzedaży firmy z Zachodniopomorskiego (WorldSeo jest ze Stargardu Szczecińskiego) wypisz wymaluj pasujące do opisu pana Daniela B. Nawet informacje o kontaktach w Honk Kongu są takie same. A jeszcze w listopadzie proponował sprzedaż franczyzy... Albo ktoś tu sobie robi jaja z ludzi, albo postanowił zarobić na mitomanii. Oczywiście własnej.

Daniel.B 31.12.2011 *.088156147167.stargardszczecinski.vectranet.pl

6
Panie Ryszardzie w Worldseo mamy franczyzobiorców, 2 własne placówki, i szukamy nowych Franczyzobiorców, a także Masterfranczyzobiorców na kraje UE - tak ogłaszamy się w różnych portalach, postanowiliśmy zarobić i zarabiamy na sprzedaży, a jak Pan może się domyślać nikt nie kupiłby \"mitomanii\". Dziękuję za zainteresowanie.

Ryszard 04.01.2012 *.213-238-127-84.adsl.inetia.pl

7

Panie Danielu, a nie uważa Pan, że nowy właściciel może nie chcieć przedłużyć umów z franczyzobiorcami, z którymi Pan je podpisał? Przecież ma do tego prawo. A oni dopiero co zapłacili Panu za franczyzę i startują z biznesem. Jeśli to ma być uczciwe traktowanie partnerów to chyba w WorldSeo nie bardzo znacie znaczenie tych słów. Pozdrawiam i gratuluję dobrego samopoczucia.     

Ryszard 04.01.2012 *.213-238-127-84.adsl.inetia.pl

7

Panie Danielu, a nie uważa Pan, że nowy właściciel może nie chcieć przedłużyć umów z franczyzobiorcami, z którymi Pan je podpisał? Przecież ma do tego prawo. A oni dopiero co zapłacili Panu za franczyzę i startują z biznesem. Jeśli to ma być uczciwe traktowanie partnerów to chyba w WorldSeo nie bardzo znacie znaczenie tych słów. Pozdrawiam i gratuluję dobrego samopoczucia.     

Daniel.B 04.01.2012 *.088156147167.stargardszczecinski.vectranet.pl

6

Proszę być spokojnym, chodzi o sprzedaż jednorazową wszystkich wolnych licencji Master, o inwestycję która pomoże w szybszym rozwoju, w zamian za udziały w zyskach już z obecnych licencji, a zapewniam, że licencja Master na Polskę działa i będzie działać w obecnej formie bez możliwości ingerencji w podpisane umowy jakichkolwiek innych osób.

Tytus 07.02.2013 *.77-255-221-129.adsl.inetia.pl

1
Czy ktoś może powiedzieć coś o tej firmie? Czy sposób na biznes proponowany przez w/w firmę sprawdza się? Czy ktoś współpracował/współpracuje z tą firmą?

2Tech 07.07.2014 *.77-252-225-80.ip.netia.com.pl

1

Witam,

Jak widzę od ostatnich postów minęło już troszkę czasu. Czy ktoś z franczyzobiorców mógłby wypowiedzieć się na temat działania WorldSeo? Czy franczyza jest opłacalna w dzisiejszych warunkach rynku? Jak mniej więcej wygląda współpraca z tym partnerem?

Adrian Krajnik 26.04.2015 *.92.51.225.74

1

Witam wszystkich zainteresowanych,

Stanowaczo odradzam inwestowania pieniędzy w franczyzę Worldseo. Szczerze pisząc wiecej informacji jak rozkręcić podobny biznes można usyskaćwpisując haslo: "dropshipping" do jakiejkolwiek wyszukiwarki internetowej. Można to zrobić za darmo i bez konsekwencji z jakimi się wiąże podpisanie umowy.

Ja podpisałem umowę na licencjję master w Irlandii. Bardzo szybko dowiedziałem się, że był to błąd. Umowa została wypowiedziana przeze mnie,a sprawę oddalem do właściwej prokuratury. Mimo wszystko franczyzodawca nadal szczyci się tym, iż jest jedna licencja master w Irlandii. Jest to nie prawda i celowe wprowadzanie klienta w błąd. Zadziwia mnie fakt iż oszustwo, bądź próba oszustwa w Polsce jest karalna, natomiast dawca licencji nic z tego sobie nie robi, a jego ogłoszenie widnieje w internecie na jednej z najpopularniejszych stron franczyzowych.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.