Forum o artykule: Franczyza z Podkarpacia zmienia oblicze 116

obiektywny komentator 10.02.2013 *.wimax2-252.telbeskid.com.pl

354
Pseudo dziennikarzyny nauczcie się geografii własnego kraju! Od kiedy Gorlice leżą na Podkarpaciu? Za co Wam pismaki płacą, jak nawet w tytule taki błąd robicie. Ciężko do mapy sięgnąć, albo choć na targeo okiem rzucić, ewentualnie wpisać słowo Gorlice do wikipedii by dowiedzieć się w jakim regionie leży miasto? AMATORZY!!!!

GeorgeTM 10.02.2013 *.89-66-4-135.dynamic.chello.pl

44
Anonimowy pseudo-komentatorze! Hitpol pisze na swoich stronach \"Hitpol jest firmą handlowo-usługową z branży spożywczej, działającą w formie franczyzy na terenie Małopolski i Podkarpacia.\" Więc zamiast Wikipedii polecam użycie wyszukiwarki Google!!! Wtedy będziesz w pełni profesjonalnym \"obiektywnym komentatorem\" ;) A na Wikipedii polecam hasło \"erystyka\".

obiektywny komentator 11.02.2013 *.wimax2-252.telbeskid.com.pl

354

Na wspomnianej przez Ciebie stronie firmy Hitpol http://www.hitpol.pl/ kiedy zjedziemy do samego dołu widzimy kontakt z nami, a tam jak byk stoi, ze firma mieści się w Gorlicach. 

A zatem jeśli firma jest z Gorlic, a same Gorlice leżą w Małopolsce, to skąd intelektualisto jest ta franczyza co? 

Idąc Twoim tokiem rozumowania można przy odrobinie upory stwierdzić, że Gdańsk leży na Podhalu wszak to i to jest w Polsce, czyż nie? 

Gdyby taki błąd popełnił komentujący słowem bym się nie odedzwał, ale od tzw. \"dziennikarzy\" oczekuję większego zaangażowania się w swoją pracę i temat, jakiemu się poświęcają. Pomijam już fakt, że wszystkie takie teksty jakie się tutaj ukazują są poprzedzone przelewem od firmy, której ów tekst dotyczy, zatem rzetelność jest więcej niż niezbędna!

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.