Forum o artykule: Warszawa bez zdrowej żywności 116

natalia 18.02.2013 *.nat1-157.ghnet.pl

1
Takie tytuły dają w tych artykułach, że myślałam, że jakieś nowe przepisy wprowadzają i już w ogóle nie będzie żywności ekologicznej! A przecież w Warszawie jest sporo tego Organica.

Janka nie jadła śniadanka 18.02.2013 *.nat1-157.ghnet.pl

3
Takie wiadomości zawsze są smutne, chociaż na szczęście to jest problem galerii handlowej a nie sieci Organic. OFZ raczej ma tendencje do otwierania sklepów w całej Polsce, bo na szczęście świadomość ekologiczna Polaków wzrasta. I niestety zagrożenie GMO i żywnością supermarketową również .. :/

robpert 28.02.2013 *.212.244.185.30

11

Czy taki sklep ze zdrową żywnością to w ogóle opłacalny biznes?

Zyga 12.03.2013 *.apl153.neoplus.adsl.tpnet.pl

4

to chyba zalezy gdzie, warto zrobic najpierw rozeznanie bo sa tacy co kupuja, moja zona po zdrowe jajka i mleko na drugi koniec miasta jedzie , więc...

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.