Forum: Brytyjska sieć odzieżowa New Look - moda 114

poszukująca 20.02.2013 *.aerx125.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Witam, czy ktos słyszał o franczyzie New Look? Nie moge nic znaleźć na ten temat w internecie. Dziękuję za odpowiedź

eTranslatio_pl 27.02.2013 *.adnc71.neoplus.adsl.tpnet.pl

17

Firma znana, z tego co kojarzę to na forum widziałem kilka wpisów odnośnie współpracy z nimi,postaram się odszukać te wątki i wstawić tutaj,może Ci się to przydać.

bytomski 08.03.2014 *.89-76-116-93.dynamic.chello.pl

9

Firma znana i bardzo dobra. Jak na razie sklep jest w Warszawie, niestety tylko, a wiem, że kobiety w innych miastach są spragnione tego sklepu, wiec klienci by byli i to całkiem sporo. Osobiście uważa, że to dobry interes.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.