Forum: Marka obuwnicza 5Palców - moda 114

5palców.pl 16.03.2013 *.gnn81.internetdsl.tpnet.pl

3

Witam serdecznie,

czasem stajemy przed biznesowym wyborem - zrobić coś oryginalnego, jedynego w swoim rodzaju, przebojowego czy rewolucyjnego, albo... pójść tą samą drogą, co 10 innych firm w Waszym mieście, walczyć jakością i przede wszystkim ceną, by utrzymać się na wodzie... My robimy rewolucję, nasza marka tworzy historię! Dodam, że zdrowotną, sportową, rekreacyjną... ;) Chcesz dołączyć do nas? Wyspa handlowa, shop in shop, a może tylko poszerzenie oferty? 5palców to nowy pomysł na biznes. Poszukaj w necie... warto! ;)  

bartomada 18.03.2013 *.edk104.neoplus.adsl.tpnet.pl

137

Ta znakomita marka,tworząca \"nową jakośc \",załuje paru złotych na wykupienie normalnej reklamy na tym portalu.To wskazówka dla ewentualnych partnerów-wchodźcie do \"sieci\" ...zarobicie...!!

obiektywny komentator 18.03.2013 *.wimax2-252.telbeskid.com.pl

354

żenada na maxa ... gość handluje butami po kilka stówek, a na reklamę biznesu żyduje ... ot polskie \"bisnesmeny\" --- skóra, fura i komóra + białe skarpety

iks 19.03.2013 *.blt190.neoplus.adsl.tpnet.pl

172

Dobry towar sam się reklamuje, tak samo jak dobra marka. Rozumiem potrzebę informowania o nowych markach i produktach, ale z moich obserwacji wynika, że zbyt natrętna reklama działa \"odstraszająco\". A tak na marginesie - wracając pamięcią - pamiętacie najlepsze lokaty i konta w wielu bankach - siegajace  9 a nawet 11 %?.. Otóż wszystkie te banki zostały soprzedane lub przejęte, bo miały kłopoty finansowe. Niczego nie sugeruję, ale czasami zbyt  \"dobra\" oferta, oznaczać może, że oferent ma kłopoty finansowe.

5palców.pl 19.04.2013 *.eak4.neoplus.adsl.tpnet.pl

3
Otóż reklama już jest, artukuł będzie wkrótce, wizytówka systemu już też jest - wszystko wymaga czasu, a nie tylko pieniędzy. Białych skarpetek do mokasynów nie nosimy, nikomu nie obliżamy, nikogo się nie czepiamy. Robimy swoje. Dziekujemy za Wasze jakże subtelne i budujące komentarze. Z pewnością wyciągniemy wnioski. Jeśli tak bardzo Was czymś uraziliśmy, to jest nam przykro i przepraszamy. Ale forum w końcu jest po to, żeby się na nim wypowiadać. A może się mylę... Tylko ten, co nic nie robi, nie błądzi.. Pozdrawiam Was i życzę mniej jadu na co dzień. Bo i po co to komu...

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.