Forum: Warsztat lakierniczy w stolicy - stacje paliw i art. motoryzacyjne 31

kolka 10.04.2013 *.public734766.centertel.pl

5

Myślicie, że warto wchodzić w coś takiego? Jak oceniacie ten rynek w Warszawie? Przyda się nowy?

wikii 04.05.2013 *.user-31-174-83-108.play-internet.pl

20

Przydać pewnie się przyda, ale pamiętaj, że jest to dość nasycony rynek i będziesz musiał/-a dać coś więcej. Obecnie korzystam z dobrego lakiernika, sprawdzonego już przez lata i pewnie ciężko byłoby mi z niego zrezygnować. Inni mają pewnie podobnie.

bar660 05.05.2013 *.afv186.internetdsl.tpnet.pl

50
Ostatnio strasznie dużo tych śmiesznych krypto reklam...

lolek100 26.07.2017 *.nat-185-157-12-73.fiberway.pl

146

Rynek w Warszawie jest pewnie nasycony, ale też jest spora szansa, że nigdy nie braknie klientów, w końcu to wielkie miasto. W takich np. Gorlicach ja kojarzę tylko warsztat lakierniczy Pietrzyckiego, jest bardzo dobry i raczej nikt nie zdołałby zrobic mu konkurencji. Oni też załatwiają wszystkie kwestie z ubezpieczalnią.

Krosus 01.02.2018 *.3f123bd2e2105.rev.snt.net.pl

5

W takim miejscu bardzo ważne będzie bezpieczeństwo i pracowników, i klientów. Jeślie potrzbowałbyś znaków ostrzegających np. o łatwopalnych substancjach lub zakazie palenia to polecam skorzystanie z usług znaki-TDC. Mają zawsze najnowszyz asortyment i dobre ceny. Sam korzystałem z ich usług, ale przy oznakowanieu warsztatu - a od lakierni do tego niedaleko : )

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.