Forum: Agencja Bankowa w Galerii Handlowej - finanse i bankowość 103

Arthasek 18.04.2013 *.aawr216.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Witam , powstaje u mnie w miescie pierwsza , z prawdziwego zdazenia Galeria Handlowa. Wpadlem na pomysl aby otworzyc w niej Agencje Bankowa ,co o tym myslicie? Dodam ze jest to 80 tysieczne miasto , okolo 5 min drogi do pks i 10-12 min na pkp od Galeri ,ścisle centrum. Dziekuje z góry

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.