Forum: Biuro pośrednictwa nieruchomości + kredyty. Co dołożyć? - nieruchomości 21

Waldemar R 28.06.2013 *.user-31-175-114-158.play-internet.pl

3

Witam,

Właśnie otworzyłem nowe biuro - jak w temacie. Ponieważ mam wolne moce przerobowe, to zastanawiam się co \"wrzucić\" jeszcze do mojego portfela sprzedawanych produktów/usług zbieżnych z podstawową moja działalnością. Zastanawiałem się nad:

1) czyszczenie BIK - podpisanie umowy z jakąś rzetelną kancelarią, a nie ściemniaczami,

2) sprzedaż prądu - podpisanie umowy z jakimś dobrym brokerem, który oferuje zmianę dostawcy dla gosp. indyw. i firm,

3) fotowoltaika - temat gorący i bardzo przyszłościowy - sprzedaż instalacji dla gosp. indyw. i firm,

4) odszkodowania za słupy enrgetyczne i służebność przesyłu.

Macie jakieś inne pomysły, co można dodać jeszcze/innego? Albo zapytam inaczej - na czym można najwięcej zarobić? Podzieli się ktoś swoimi doświadczeniami?

Byłbym zobowiązany. :)

Pozdrawiam i udanych wakacji for all. ;)

supermario 28.06.2013 *.apn-46-169-176-43.dynamic.gprs.plus.pl

31
Nie trzymaj 10 srok za ogon , skup się na nieruchomościach.Mało poważnie będzie wyglądać biuro a la 1001 drobiazgów.

sklepi 30.06.2013 *.ekh210.internetdsl.tpnet.pl

2

myśle ,że z czasem dojdziesz do wniosku co jest opłacalne i na co masz klientów- i tu nie ma reguły , więc rozpisywanie sie że u mnie to sie sprzedaje a tamto nie - nie ma wiekszego sensu. . Niestety tylko czas może zweryfikować Twoje pomysły i wtedy albo poszerzysz swoje portfolio , albo zawęzisz do kilku najlepiej rotujących produktów

iks 03.07.2013 *.abbn94.neoplus.adsl.tpnet.pl

172

Jest takie porzekadło, że \"fachowiewc od wszystkiego, jest w sumie do niczego\".

BE-MOBILE 14.12.2013 *.ftth178-24-70.plk.prest.pl

1

Wiam co prawda nie polecam za bardzo sie rozbrabniac ale bez 2 nog bedzie ciezko sie utrzymac. Ze swojej strony proponuje fotowoltaike i  zapraszam do współpracy.

Pozdrawiam

Andrzej Bandyk

BE-MOBILE

marcinwroblewski 31.10.2014 *.91-238-56-050.galatea.pl

3

co do nieruchomości to warto pokreślić, że trzeba zamieszczać ogłoszenia z wieloma informacjami i ciekawe teksty radzące jak wybrać odpowiednie mieszkanie czy dom. http://afisz-nieruchomosci.pl/w-poszukiwaniu-ofert-mieszkan.html to jest dość ciekawy artykuł dotyczący poszukiwań ofert mieszkań - warto by każdy kto szuka nowej lokalizacji mieszkalnej poznał rady jak się do tego zabrać

chomik 22.04.2015 *.router.webino.pl

24

Co prawda to prawda biuro nieruchomości, które zajmuje się tysiącem innych spraw nie jest wiarygodne. Biuro nieruchomości to ma być biuro nieruchomości a nie sklep wiejski. Nie wyobrażam sobie, że np. szukam "Mieszkanie do wynajęcia Rzeszów" i zamias trafić na pożadne biuro typu Nieruchomości Kąt .nieruchomosci-kat.pl trafiam na firmę, która zajmuje się pośrednictwem, bankowością i do tego jeszcze ubezpieczeniami. Nie nie i jeszcze raz nie.

afaktury 22.04.2015 *.host-176-221-120-240.dynamic.mm.pl

10

Moim zdaniem nie ma, co kombinować i rozszerzać o usługi, które nie są związane z już prowadzonym profilem działalności. Lepiej skupić się na tym, co jest i np. nawiązać współpracę z dobrym fotografem, które zrobi ładne zdjęcia mieszkań pod sprzedaż.

Adam Cegielski 13.05.2015 *.d55-3.icpnet.pl

3

Dokładnie. Biuro nieruchomości powinno się specjalizować właśnie w nieruchomościach, a nie w kredytach, ogrodnictwie i może jeszcze w sprzęcie sportowym. Wygląda to mało profesjonalnie i z pewnością nie zrobi dobrego wrażenia na klientach. Przyjżyj się takim biurom jak np. www.uberna.pl, które bardzo dobrze prosperują na rynku już od kilku lat.

DagmaraF 18.12.2017 *.apn-31-0-64-194.dynamic.gprs.plus.pl

3

Moim zdaniem nie ma sensu, żebyś 10 różnych usług wpisywał. Nigdy w pełni nie dasz rady być doskonałym we wszystkich. Lepiej być ekspertem w 2-3 dziedzinach niż w 10 przeciętnym :)

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.