Forum: Grene skl. rolniczy - zna ktoś temat, warto? - dom i ogród 50

gosc6 13.07.2013 *.user-164-126-84-182.play-internet.pl

5

Witam. Potrzebyje opinii,wiadomosci na temat prowadzenia frnaczyzny z firma grene.Osobiscie odradzalaby wspolprace gastronomiczna na zasadzie franczyzny,chyba ze ma sie naprawde super lokal i zero konkurencji.Ale z doswiadczenai wiem ze franczyzocy nie pomagaja zbytnio.Tylko piszaa w praktyce wyglada inaczej.Chcialabym sie dowiedziec jak jest z ta firma.Maja swoje oddzialy,a bardzo malo franczyznowych,wiec to o czyms swiadczy.STAD moje zainteresowanie tym tematem.Prosze pisac jak cos na prywatny mail monika-krokusowa@o2.pl

Bardzo chetnie wyslucham opini osob ktore w praktyce wspolpracuja z ta firma,badz maja sklep franczyznowy z nimi.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.