Forum: Sklep spożywczy Dziadek - art. spożywcze i przemysłowe 116

Jacky66 24.08.2013 *.host-80-238-99-254.jmdi.pl

1

Firma "Dziadek" oferuje franchising dla swojej marki a w sklepach każą wyłączać na noc urządzenia chłodnicze, chyba ze względu na oszczędności (np: w Warszawie już od ponad roku). więc kto przy zdrowych zmysłach zainwestuje 300 tyś w sklep który omijają klienci ze względu na uchybienia sanitarne ??

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.