Forum: LucArt (art. motoryzacyjne) co o tym sądzicie?? - stacje paliw i art. motoryzacyjne 31

buli5 27.08.2013 *.178.239.6.97

1
???

juventinio2603 27.08.2013 *.178-37-11-5.adsl.inetia.pl

59

Mam większą wiedzę niż oni i jestem tańszy. Chyba otworze franczyzę heh

maro k 06.02.2014 *.bax71.neoplus.adsl.tpnet.pl

3

Witam.Szukam rzetelnej informacji dotyczącej LucArt najlepiej od franczyzobiorcy.Jak układa się współpraca,jakie są ceny,czy konkurencyjne.Na jakie marże można liczyć,czy dają franczyzobiorcy ceny lepsze niż innym sklepom.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.