Forum: Punkt przesyłek kurierskich - usługi dla klientów indywidualnych 42

fardaewelina 02.03.2016 *.bmj160.neoplus.adsl.tpnet.pl

5

Akurat z nimi nie miałam do czynienia, ale mam znajomego z branży, który jest podpięty pod franczyzę mail boxes i na szczęście nie ma takich kłopotów. Z własnego doświadczenia wiem, że ludzie często nie nawet nie fatygują się, żeby dokładnie porozmawiać z franczyzodawca, a potem mają kłopoty. Dwa, że niektórzy niestety też nie mają jasno sprecyzowanego modelu biznesowego, co powoduje komplikacje.

evil 19.03.2016 *.176.221.125.147

2

warto w to sie pchac? jaki broker najlepszy pakersi epaka czy ship center?

Ewelina89 23.06.2016 *.user-5-173-90-108.play-internet.pl

1

A ja szczerze polecam firmę Pakersi jako franczyzę. Moim zdaniem to najlepszy wybór z jednego powodu. Mają mają najniższe ceny dla franczyzobiorców w porównaniu z konkurencją. Sprawdzałam wiele firm z branzy logistycznej i tutaj oni wypadają najlepiej.

evil 15.08.2016 *.176.221.120.130

2

Z tym, że DHL bierze dodatkowo za odbiór paczki 8zł:) nie opłaca się!!!

nniedzielski 16.08.2016 *.user-94-254-251-38.play-internet.pl

6

Takich punktów jest już bardzo dużo, wydaje mi się, że otwieranie takich punktów ma już tylko sens w mniejszych miejscowościach...

1asiwa 20.06.2017 *.cpc7-dove2-2-0-cust199.1-2.cable.virginm.net

1

Epaka.pl strzezcie sie jak ognia , 2gi tydzien czekam na paczke i nie ma jej.

Nie polecam!!!!!

janbad1909 21.01.2018 *.78.10.204.193

63

Wracam do pytania, które tu już padło.

Gdzie tu jest pole do biznesu w punktach stacjonarnych, skoro mogę zamówić kuriera przez jedną z wielu stron on-line w podobnej a nawet niższej cenie?????

Rafał K-ski 22.04.2020 *.no-mans-land.m247.com

1
ja poznałem histroie moich dwóch ostatnich paczek wysyłałem radio i mikroskop zapakowane w pudełka zmierzyłem wymiary wpisałem wyliczyło mi za jedna paczke 25zl za drugą ok. 20zł zawiozłem do dhl tam pracownik je zmierzył jeszcze raz wymiary były takie same, dzis dostaje fakturę z eppaki za weryfkację paczek uwaga 110zł dopłaty pytam się kur za co??? gdybym ich jeszcze nie mierzył i nie warzył no ale do chu o tak ludzi oszukiwać nie wstyd wam??? po 6 latach kończe z wami współprace dosyć tego oszusta to juz nie pierwszy raz taki numer!! Ludzie nie dajcie się nabrać lepiej wystałajcie przez furgonetke lub innych przewożników którzy nie stosują takich nieuczciwych praktyk!!!!!

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.