Forum o artykule: Biedronka atakuje 131

Marian7889 26.09.2013 *.user-109-243-145-217.play-internet.pl

23
Praca w Biedronce? lepsza w zwykłej? czy we franczyzie? bo czytm i czytam i nie mogę się zdecydować http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,10867

supermario 28.09.2013 *.apn-95-40-252-104.dynamic.gprs.plus.pl

31

Nie wiem czy wiecie ale Biedronka to jedyna sieć zagraniczna płacąca w Polsce podatki.

grażka 21.03.2014 *.89-76-116-93.dynamic.chello.pl

12

Tak, też zauwazyłam, że ostatnio wszędzie otwierają biedronki, nawet w mojej małej mięścince. Jednak nie przepadam za nią, ma słaby asortyment i nie można płacić kartą.

pepek1231 31.08.2014 *.87-205-189-204.adsl.inetia.pl

12

polski mudrzin,lubi biedronka,głupie polaczki pracowac za 1200!!a portugalczyk lezy liczy kase i sie śmieje

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.