Forum: Arcora - sprzęt i chemia gospodarcza - art. spożywcze i przemysłowe 115

mvolonte 30.09.2013 *.xw.sejm.gov.pl

2

witam, zobaczyłam nową ofertę w katalogu. nie trzeba dużych pieniędzy na rozpoczęcie działalności. czy coś wiecie o tej firmie i czy branża jest zyskowna?

neeki 14.10.2013 *.46.227.109.83

1

Witam, ja bylam na spotkaniu w Arcorze. Niestety maja juz przedstawiciela  w Poznaniu, a chcialam wlasnie tam otworzyc swoj punkt.

jurekb 07.01.2014 *.apn-5-60-177-3.dynamic.gprs.plus.pl

2
pracujac w firmie sprzatajacej używałem ich produktow- mopy i chemia codziennego sprzatania i muszę przyznac, ze widac było niemiecką jakość. Pytanie czy sa konkurencyjni cenowo z polskimi markami?

quality-service 16.02.2014 *.abeu223.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Używamy środków Arcora w obsługiwanych przez nas obiektach. Są godne polecenia

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.