Forum o artykule: Małpka śladem Żabki 118

karot 03.10.2013 *.public-gprs516883.centertel.pl

1
rozumiem benchmark ale to trochę żenada tak kopiować. Poza tym Małpka ma co raz większe opóżnenia w płatnościach. Wzieli lokale z wysokim czynszem a teraz im się nie spina
art. spożywcze i przemysłowe | 03.10.2013

Małpka śladem Żabki

Do końca roku liczba otwartych sklepów Małpka Express wzrośnie do 200. W 2014 roku sieć planuje uruchomić 200 kolejnych punktów, co oznacza duże zapotrzebowanie na nowe lokalizacje. Dlatego centrala postanowiła wprowadzić programu, który pomoże pozyskać atrakcyjne lokali. - Program „Droga do zysku” skierowany jest do właścicieli lokali lub osób, które posiadają prawo do podnajmu. Wymogiem jest powierzchnia placówki 70-200 m2 oraz atrakcyjna lokalizacja: w centrach miast lub w pobliżu dużych osiedli mieszkaniowych. Szczególnie mile widziani są właściciele sklepów spożywczych niezrzeszonych lub działających w tzw/ miękkiej franczyzie, którzy chcą dołączyć do Małpki Express. Wszystkim osobom, które zdecydują się nawiązać z nami współpracę oferujemy długoterminową umowę oraz stałe miesięczne wynagrodzenie – mówi Tomasz Kowalski, dyrektor departamentu ekspansji Małpka SA. - Ponadto zapewniamy remont i adaptację lokalu do standardów sieci obejmującą wyposażenie sklepu w systemy informatyczne, a także możliwość wykupienia towaru. Ci, którzy zdecydują się zostać naszym partnerem, będą mogli liczyć na wsparcie ekspertów sieci i uczestnictwo w systemie szkoleń. Przedsiębiorcy odstępujący lokal otrzymają stałe źródło dochodów oraz długoterminowego najemcę.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.