Forum o artykule: Franczyza w minutkę 116

jarolakers78 01.11.2013 *.ip-31-0-233-31.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

102
Czyżby HDS-owi wyłamywali się ajenci? Idziemy we franczyzę? Trzeba mieć nieźle \"poukładane\" w głowie aby inwestować 200tyś w punkt, który sprzedaje gazety, batoniki i hot-dogi. Co nieco o tej firmie wiem i szczerze nie polecam.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.