Forum: Sklep z zabawkami - czy warto prowadzić? - art. dziecięce 13

MAXMAX 15.11.2013 *.78-157-182-64-dynamic.silesnet.pl

2

Proszę o opinie czy warto prowdzić sklep z zabawkami?

pomysłowy 22.11.2013 *.agdu190.neoplus.adsl.tpnet.pl

6

Dlaczego nie. Jak będziesz miał fajne zabawki, które będą odpowiadały dzieciakom, do tego dobra lokalizacja i odpowiednia reklama i powinny być zyski. Nic się samo nie zrobi.

RedCart 25.11.2013 *.dynamic-78-8-229-1.ssp.dialog.net.pl

2
Oczywiście, że warto! Polecamy jednak założenie sklepu internetowego (aby jednak legalnie sprzedawać przez internet należy mieć działalność gospodarczą). Koszty na pewno będą mniejsze niż w przypadku sklepu stacjonarnego, ponieważ nie musiałbyś inwestować w towar (działając na zasadzie dropshippingu). Na platformie RedCart, która oferuje nie tylko założenie sklepu internetowego, ale również integracje z hurtowniami z wielu branż (w tym i hurtownię z zabawkami) możesz spokojnie otwierać swój biznes on-line. Twoim zadaniem byłoby rozreklamowanie swojego sklepu wśród potencjalnych Klientów. Liczy się pomysł oraz odpowiednia komunikacja :) Bezpłatny, testowy sklep internetowy możesz wypróbować na okres 14 dni. Konsultanci w razie pytań chętnie odpowiedzą oraz pomogą nawet w czasie trwania okresu testowego.

adamella 05.03.2014 *.89-76-116-93.dynamic.chello.pl

13

Bo ja wiem.....swego czasu było tego za dużo na rynku i wiele takich sklepików podupadło - wszedł internet. Myślę, że gdyby to był tematyczny sklep np. z klockami lego, lub ogółem z klockami miałoby to rację bytu i to dużego. Albo gdyby to był sklep sieci Smyk dobrą pozycje na rynku i opinie już ma wyrobioną.

JagodaJ. 16.12.2015 *.185.119.148.45

4

W mojej okolicy niedawno otworzony został sklep z zabakami dla niemowląt, przedszkolaków straszych dzieci i do tego artykuły biurowe.Właścicielka jakoś sobie radzi. Nie zawsze w mieście jest smyk, a niektóre sklepy mają takie tandetne zabawki że szkoda kupować.Jak mamy isć gdzieś z wizytą albo np.na urodziny to nie zawsze nam się chce chodzić po marketach itp sklepach.Myślę że należałoby pomyśleć o miejscu i fajnym asortymencie :)

Julienna 07.01.2016 *.176.221.125.198

10

Myślę, że tak tylko lokalizacja musi być dobra i nie szalej z cenami bo tam gdzie są wysokie ceny to nie pójdzie matka na urlopie wychowawczym.

kornelia 19.04.2016 *.77-253-39-95.adsl.inetia.pl

4

Hej

Chyba zależy z jakimi. Czy to będzie chińszczyzna czy jakieś dobrej jakości wyroby. W moim mieście jest mało takich sklepów bo wszystko trzeba kupować w marketach gdzie jest drogo.

DawidPotul 28.06.2016 *.user-164-127-167-70.play-internet.pl

27

Jak będziesz miał konkurencyjne ceny to wszystko ci zejdzie. Jednak do tego też potrzebne jest zaangażowanie, bo bez tego to prędzej czy później sklep upadnie.

MonikaKrygowicz 28.06.2016 *.89-73-236-130.dynamic.chello.pl

3

Wprowadź konkurencyjne ceny, dobrze się wypromuj i będzie sprzedaż. No i zatroszcz się o fajny asortyment

Natalia G. 17.07.2016 *.89.231.185.162

9

Według mnie to dobry pomysł. Dzieci mimo wszystko ciągle przybywa i zawsze, jeśli tylko trzeba kupić takiemu dziecku prezent na urodziny, czy inne okazje, pierwsza myśl to jest właśnie sklep z zabawkami. A dużo osób pozostaje wciąż konserwatystami i woli pooglądać towar na żywo, niż zamawiać przez internet. Tym bardziej, że czasami trzeba kupić prezent "na szybko", a przez internet, wiadomo - należy liczyć się jeszcze z czasem dostawy.

Katie 29.07.2016 *.91.215.35.103

3

Moim zdaniem, to dobry pomysł, tylko musisz zadbać o ciekawą gamę produktów ;) Wiadomo, że największy ruch będziesz miała przy okazji świąt i wydarzeń okolicznościowych. Ja bym tylko połączyła punkt stacjonarny ze sklepem internetowym. Wtedy będziesz miała dwutorowe dojście do Klientów. Ja też tak zrobiłam.

Martynaszum 15.11.2016 *.ip-5-172-232-39.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

12

Taka sala zabaw jest chyba najlepszym rozwiązaniem. Teraz dużo mam szuka takich miejsc. Fajnie jak jeszcze jest ona zrobiona z pomysłem i smakiem. Można zawsze taki biznes założyć w oparciu o spółkę. A taką spółkę można gotową kupić na i dostać wszystko od ręki.

Marcel Marcel 29.11.2016 *.5-206-254-72.customer.tom-net.pl

1

Witam!!!

Posiadam na sprzedaż towar po likwidacji sklepu z zabawkami oraz ubrankami dziecięcymi, cena poniżej ceny zakupu. Wrazie pytań tel. 692-411-187

Marcin Madej 27.12.2016 *.user-94-254-145-237.play-internet.pl

3

Na stronie kupujemyzabawki.pl ostatnio bardzo fajne puzzle kupowałam dla dzieci. Jak normalnie nie lubią ślęczeć nad takim dopasowywaniem tak tutaj jako że był motyw z ich ulubionej bajki – Kraina lodu, to składali aż było miło patrzeć. Sam sklep okej, nie musiałam długo czekać na przesyłkę. Wręcz przeciwnie, jednego dnia rano złożyłam zamówienie, a następnego już kurier dzwonił, że ma dla mnie paczkę. Takie zakupy to ja rozumiem i szanuję;-)

hungry_heart 04.01.2017 *.apn-77-113-31-112.dynamic.gprs.plus.pl

38

Jeśli będziesz mieć konkurencyjne ceny i dobrej jakości towar, to się opłaca. Ludzie potrzebują alternatywy dla Smyków czy Fido, które są baaardzo drogie.

AnnaS1970 05.01.2017 *.212.106.159.97

15

Witam wszystkim:) miałam okazję obserwować pracę w sklepie z zabawkami i mogę stwierdzić, że nawet stacjonarny sklep w dobrej lokalizacji jest rentowny, więc nie trzeba zaczynać od sklepu internetowego. Jeśli jednak ma to być stacjonarny to przede wszystkim należy znaleźć rzetelnych pracowników, którzy będą znali towar i będą potrafili go sprzedać...bo niestety, ale to rodzice robią zakupy, a nie dzieci:)

mauro 16.03.2017 *.bmx17.neoplus.adsl.tpnet.pl

113

Tylko duzy asortyment ratuje ten biznes.

Daniel DB 17.03.2017 *.160.83.30.194

41

Szanowni Państwo,

Oferuję profesjonalne doradztwo finansowe osobom zainteresowanym franchisingiem. Pomagam w zdobyciu środków na otwarcie działalności, dalszą inwestycję lub zamieniam aktualne zobowiązania na tańsze.

Kluczowymi produktami, z których korzystają moi Klienci to:

- kredyt gotówkowy do 200 tys. PLN bez zabezpieczenia

- kredyt inwestycyjny z zabezpieczeniem hipotecznym do 30 mln PLN

- kredyt obrotowy lub kredyt w rachunku na bieżące wydatki firmy

W razie pytań jestem do dyspozycji pod danymi kontaktowymi poniżej.

daniel.zarzecki@db.com

Tel. 533 383 003

Z wyrazami szacunku

Daniel Zarzecki

Mobilny Doradca Kredytowy

Damian Hałas 05.04.2017 *.user-94-254-227-35.play-internet.pl

1

Witam. HMM sklep zabawkami fajna sprawa natomiast zastanówcie się z jaką firmą chcecie podpisać umowę i z nimi współpracować. Ja osobiście NIE POLECAM KREA... MALU... gdyż zaistniała nieprzyjemna sytuacji. Chciałem, chcieliśmy otworzyć punkty z ich zabawkami po około 6miesiącach negocjacji i ustalania wszystkiego, zostało nam około 6miesięcy kolejnych zostało tylko nam wszystko zamówić i ustalić ale..... nagle powstał problem dzwonię do CH i sie dowiaduję że ktoś już podpisuję umowę, więc dzwonię do franczyzobiorcy o co chodzi a oni olali temat i nie odbierają., nie odpisuja emalile a właściciel ma gdzieś to wszystko. Więc krótko mówiąc zamrożone pieniądze na prawie rok straciły wartość. Jeżeli chcecie z tym franczyzodawc rozwinąć interes ja bym się grubo zastanowił/a Osobiście Nie polecam

lolek100 26.07.2017 *.nat-185-157-12-73.fiberway.pl

146

Sens ma albo sklep stacjonarny w bardzo dobrej lokalizacji (gdzies, gdzie jest pełno dzieci i będą często przechodziły koło Twojego sklepu), albo wyłącznie sklep internetowy. Konkurencja jest olbrzymia, a i tak większość pójdzie po zabawkę do supermarketu, smutne, ale prawdziwe. Mozesz też wymyslić sobie jakąś specjalizację, jak np. sklep internetowy ZabawkiSterowane.pl ma najróżniejsze zabawki sterowane, samochody, samoloty, łodzie, koparki itd., oni zawsze będą mieli zbyt, bo się wyróżniają.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.