Forum o artykule: Powiedziała YES 40

Mario811 08.02.2014 *.46.205.152.33.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

1
witam. Jeśli posiadam zadłużenie na kwote ok 7tys złotych to nie ma mozliwości otwarcia takiego Salonu,jak Pani? Posiadam dośc bogate doświadczenie z zakresu tej dziedziny i nie ukrywam,że moim głownym atutem jest mobilizacja oraz pozytywne nastawienie do otoczenia oraz profesjonalna obsługa . Proszę o odpwowiedź. Pozdrawiam i życzę samych sukcesów. Mariusz

KamilOs 23.02.2018 *.89-64-29-140.dynamic.chello.pl

62

Spoko są, ale jest sporo równie ładnych, zresztą moja lubi biżuterie etniczną.

Zonia 30.08.2018 *.public-gprs369600.centertel.pl

13
Fajna marka, ma i bardziej klasyczną, i bardziej nowoczesną biżuterię :)

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.