Forum: Wyspa handlowa z suplementami diety (G-Supplements) - apteki i art. zdrowotne 19

arturI 20.02.2014 *.apn-77-115-4-249.dynamic.gprs.plus.pl

2

Witam

Planuję otworzyć wyspę handlową z suplementami diety w rozbudowywanej galerii handlowej (miasto 80 tys mieszk), w tym celu rozważam wejście w sieć franczyzową spółki Triceps.pl lub G-Supplements. Czy możecie podzielić się opiniami na temat tychże sieci? Wszelkie informacje mile widziane, z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam!

adamella 05.03.2014 *.89-76-116-93.dynamic.chello.pl

13

W Krakowie w którejeś galerii było coś takiego, ale z tego co pamiętam, już nie istnieje, postało i padło. To chyba nie jest dobry pomysł, większość ludzi których znam, kupuje odżywki i suplementy na siłowni (wiadomo blisko po treningu), lub zamawia w internecie bo ich to dużo taniej wychodzi.

Młody 27.03.2014 *.213.108.152.144.wlantech.pl

1

Z tego co wiem G-Supplements się rozwija doszyć szybko, obserwuję ich od jakiegoś czasu bo sam chyba do nich przejdę, a prowadzę sklep. Mają dobre warunki przystąpienia do ich systemu. A czas pokaże :)

Tomm 02.04.2014 *.d60-39.icpnet.pl

6
Może sprawdź najpierw czy jest popyt na te suplementy?

domin89 03.12.2018 *.89-71-189-181.dynamic.chello.pl

52
Popyt na suplementy raczej będzie, bo społeczeństwo jest coraz grubsze no a coraz bardziej liczy się wygląd... jednocześnie trochę zwiększa się świadomość wśród ludzi i jeśli chodzi o jedzenie, odchudzanie, to ja bym wolał zainwestować w jakiś gabinet z dietetykami itd.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.