Forum o artykule: Kto pyta, nie błądzi 214

faral 06.03.2014 *.user-31-175-151-86.play-internet.pl

4
Yups, Polskie Jadło teraz mr hamburger ...

faral 09.03.2014 *.user-109-243-209-46.play-internet.pl

4

i tylko tak dla przypomnienia obie firmy czyli planeta mody i polskie jadło są w upadłości , nie chce źle wróżyć panu hamburgerowi,ale pan manager ma doświadczenie nie w rozwoju a w zwijaniu.

dk 05.05.2014 *.89-78-146-14.dynamic.chello.pl

1

Witam. 

Nie do końca piszesz prawdę, kolego.

Planeta Mody funkcjonuje po dziś dzień, w dalszym ciągu sie rozwijając pod nazwą Planeta Mody Brand. Spółka ta miała kryzys w roku 2011. a jak dobrze doczytałeś- mam nadzieję- ja z tej firmy odszedłem w roku 2010, kiedy była w swoim szczytowym okresie i miała około 165 sklepów. Tak więc nie mozna powiedzieć, że przyczyniłem sie do jej "zwinięcia" :-)

Jesli zaś chodzi o Polskie Jadło- no cóż... Pan Kościuszko planował rozwój a czy był do niego przygotowany, hmm... poszukaj proszę w necie większej ilości informacji na ten temat wtedy będziesz miał bardziej przejrzysty obraz sytuacji.

Łatwo kogos oczerniać....

Tymczasem pozdrawiam i zyczę samych sukcesów.

DK

Celina 27.04.2015 *.122.78.rev.vline.pl

2

Też szukam jakiegoś gotowego rozwiązania i również myślałam o kuchni TEX-MEX, moja uwagę zwróciła sieć 7th Street. Mają już kilka lokali i wszystko wygląda profesjonalnie. Może to jest jakiś pomysł???

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.