Forum: Statystyka w firmie - usługi dla biznesu 62

Taurus BI 24.03.2014 *.host-37-190-154-168.dynamic.mm.pl

2

Taurus BI to swoistego rodzaju platforma analityczna która rewolucjonizuje sposób w jaki klienci pracują z danymi statystycznymi i numerycznymi – dzięki niej analizy są tak proste jak wyszukiwanie danych w internecie. Taurus BI pozwala użytkownikom szybko odnaleźć interesujące ich wyniki (np. Jak kształtuje się sprzedaż w bieżącym kwartale ich produktu).

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Dotacje na innowacje. Fundusze Europejskie – dla rozwoju innowacyjnej gospodarki

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.