Forum: Odkupię placówkę banku - finanse i bankowość 103

MarcinB 07.05.2014 *.acby195.neoplus.adsl.tpnet.pl

2

Witam,

Jestem zainteresowany przejęciem lub odkupieniem placówki partnerskiej banku. Zależy mi na oddziale w województwie mazowieckim w mieście powyżej 30 tysięcy mieszkańców.

Jestem osobą z bogatym doświadczeniem w finansach, a także w prowadzeniu placówek partnerskich banków.  Mogę przedłużyć zatrudnienie obecnych pracowników. Dodatkowo chętnie zapewnie im rozwój i szkolenia z zakresu sprzedaży i bankowości.   

Proszę tylko o konkretne oferty. Jestem gotów odkupić placówkę i rozpocząć działalność jeszcze w tym miesiącu.  

Proszę o kontakt pod nr. 887 352 731lub e-mial bozykmar@gmail.com

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.