Forum: Sklepreklamowy.pl - znacie? co sądzicie? - usługi dla biznesu 62

Justyska 16.05.2014 *.user-188-33-1-235.play-internet.pl

5

Witam, pojawił się a może już był tylko to przeoczyłam ;) nowy franczyzodawca. Może ktoś miał styczność i może podzielić się wrażeniami, opinii na necie za bardzo nie ma. Dziękuję z góry za odpowiedzi.

huski 18.05.2014 *.host-81-190-36-230.szczecin.mm.pl

20

Nie znam, ale podejrzewam ze to jakiś sklep z gadzetami reklamowymi, takich troche w sieci jest.

Angelika Łukasiewicz 11.02.2015 *.89-79-207-229.dynamic.chello.pl

1

Nie polecam nikomu franczyzy.
Oszukują już od samego początku i to na każdym kroku, biorą pieniądze a nie wywiązują się z zawartych umów. Wyposażenie lokalu, jakie oferują jest z odzysku, wadliwe, niekompletne, o które trzeba się dopraszać tygodniami.
Kłamią, a osoby, które pracują w centrali są niekompetentne, wiecznie nieosiągalne i na zwolnieniach lekarskich. Osoby zainteresowane franczyzą niech zastanowią się kilka razy, zanim uwierzą w piękne bajki pana Łukasza.

obiektywny komentator 12.02.2015 *.wimax2-252.telbeskid.com.pl

354

Mnie do szewskiej pasji doprowadzają ich spamerskie e-maile z tą pseudo ofertą, które regularnie otrzymuję na wszystkie 19 firmowych adresów firmowych. Nigdy nie aplikowałem do nich, nigdy mnie ich śmieszna oferta nie interesowała a Ci spamuą jak popieprzeni

Mariusz Marian 09.12.2015 *.078088047211.grojec.vectranet.pl

1

Odświezam temat. Interesuje się przystąpieniem do tej sieci. Jakieś nowe opinie???

JacekL 19.01.2016 *.user-46-112-144-154.play-internet.pl

5

Witam, ja skorzystałem z systemu sklep-reklamowy już ponad rok temu i jestem zadowolony.

Jeśli ktoś myśli, że wszystko zrobi za nas centrala to jest w błędzie. Owszem pomagają, ale samemu trzeba działać. Bardzo szeroki asortyment daje duże możliwości, produkty wysokiej jakości oraz w przystępnych cenach.

Krzysztof Szczerski 16.02.2016 *.rev10.net95-158-83.revers.nsm.pl

1

Zwykli o oszuści i bandyci, zalezy im tylko na waszej kasie tych 20k wpisowego. Takimi firmami powinna sie zająć prokuratura!

Mar Pich 17.02.2016 *.user-164-127-177-23.play-internet.pl

15

LOL Oni maja tylko jeden własny sklep a reszta to partnerzy i franczyzobiorcy. Nie zle się obłowili na ludzkiej naiwności. 20 tyś x 17 franczyz + 3 partnerów = 400000zł to tylko z wydojonych frajerów. Domyślam się że jeszcze pobierają procent od każdego zamówienia i dowalają kary za byle co. Franczyza nigdy nie była i nie będzie dobrym rozwiązaniem na biznes. Ludzie muszą zrozumieć że to nic innego jak promowanie i zarabianie na swojej marce za pieniądze naiwnych pseudo biznesmenów. Ten sklep promuje się jako najbardziej rozpoznawalna marka w Polsce...zostawie to bez komentarza.

Gambit 14.03.2016 *.77-252-248-84.static.ip.netia.com.pl

1

OSZUŚCI!!! Nawet nie zastanawiajcie się nad współpraca z tą pseudo firmą. Jestem byłym franczyzobiorcą i jak napisane wyżej jednym z naciągniętych frajerów, przyznaje i biorę na klate, z tym że zdobyte doświadczenie i rozpracowanie ich metod dało mi w efekcie korzyść, ale do rzeczy. Koszt 20 tysi - otrzymane wyposażenie warte może 4 tysiące łącznie. O takiej żenadzie nigdzie nie słyszałem. Jeden wielki wał i dziadowstwo!! Żałuje , że nie zrobiłem porządnego wywiadu wcześniej, więc ostrzegam innych. Wszystkie rzeczy z ich sklepu znajdziecie gdzie indziej na necie od besposrednich dostawców za połowę ich ceny. Pozdrawiam "zarząd" i reszte....twu

Tomilly 04.05.2016 *.user-46-112-125-101.play-internet.pl

3

Ludzie jakie wy dyrdymały tu piszecie to nie ma słów żeby was ogarnąć. Mam rok już oddział i nie narzekam. Faktycznie pierwszych 5-6 miesięcy nie było łatwych a w zasadzie było bardzo ciężko ale teraz po tych miesiącach klnięcia na samego siebie jest dobrze. Zarabiam na tym i od 6 miesięcy nie dołożyłem do tego biznesu nawet grosza a co więcej zaczynam godnie zarabiać - sam się dziwie ale się to sprawdza. Głupcem jest ten kto myśłi, że będzie siedział na du... pupie i nic nie robił a kasa sama będzie mu spływała (przyznaje, że tak myślałem). Wielu piszących tu chyba nie ma w ogóle pojęcia czym jest franczyza. Obecnie jest to mój 3 biznes franczyzowy. Jedyny minus tej firmy, że ponad miesiąc czekałem na otworzenie placówki a teraz po roku ... kurde jestem ich w stanie nawet polecać dalej.

obiektywny komentator 04.05.2016 *.d180.gorlice.zicom.pl

354

dziś znów zaczęła się akcja spamowania ich gównianej oferty ... ile razy nie wyślę wykasowania z bazy moich poszczególnych adresów firmowych to mam chwilę spokoju i od nowa się zaczyna irytujące przesyłanie propozycji tej badziewnej oferty

Ziomek 05.05.2016 *.ato177.neoplus.adsl.tpnet.pl

2

Tomilly

Podaj jakiś namiar do Ciebie bo mam pytanie odnośnie franczyzy.

Pozdrawiam

Piotr Kuras 01.07.2016 *.public-gprs278215.centertel.pl

2

Witam wszystkich,

Co Państwa sądzą o systemie franczyzowym agencji reklamowej Soluma ? Mam do wybór wspomianą firmę oraz Sklep reklamowy ze Szczecina. Posiadam wykształcenie informatyczne ,i oczywiście wszelkie projekty bym sam realizował tylko potrzebuję marki.

Pozdrawiam serdecznie.

Piotr Kuras

Jacek_Danielewski 16.09.2016 *.89-71-71-57.dynamic.chello.pl

1

Witam!

Nie polecam jakiejkolwiek współpracy ze Sklepreklamowy.pl. Mam doświadczenie we franchisingu (to mój 7 partner) i szkoda zdrowia. Po dokonaniu płatności czekałem kilka tygodni na wjazd sprzętu. To kpina. Poza tym niejednokrotnie próbowałem się z firmą kontaktować na różne sposoby i niestety bezkutecznie.

Polecam innych.

JD.

Ziomek 16.09.2016 *.ebb86.neoplus.adsl.tpnet.pl

2

Panie Jacku jakiś kontakt do Pana można otrzymać??

Franczyzowyblad 27.12.2016 *.user-164-127-200-172.play-internet.pl

2

Wszystkich ktorzy weszli lub jeszcze nie weszli w ten system franczyzy zapraszam do kontaktu. Jesli uwazasz ze zostales/as poszkodowany/a prosze o kontakt pod nr tel 505015481. Z checia porozmawiam. /pozdrawiam

Franczyzowyblad 18.01.2017 *.89-77-202-82.dynamic.chello.pl

2

Witam, do powyzszej ostatniej wypowiedzi, prosze o maile na adres franczyzowyblad@gmail.com. Pozdrawiam

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.