Forum: Franczyza - kontrola kosztów - usługi dla biznesu 62

kosiarzkosztów 22.05.2014 *.wv211.internetdsl.tpnet.pl

1

Jaką kontrolę nad kosztami prowadzonego biznesu ma franczyzobiorca? Prowadzę działalność polegającą na aktualizacji usług telekomunikaycjnych dzięki czemu można zaoszczędzić kilkanaście tysięcy złotych rocznie. Niestety w niektórych centralach nie chcą rozmawiać na ten temat. Dlatego sądzę że franczyzodawcom zależy na biorcach do momentu zakupu franczyzy a potem dojeniu go z kasy. Piszcie jak jest u was a ja napiszę później kto płaci za usługi telekomunikacyjne po 1000 zł a moze płacić po 250zł.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.