Forum: Obrót w sklepie z odzieżą dziecięcą - art. dziecięce 13

skywalker 23.08.2014 *.9-3-93-178.pool.ukrtel.net

2

Mam oto taki problem. Mam ofertę na otwarcie sklepu sieciowego z odzieżą dziecięcą. Miasto 200 tys., galeria handlowa. lokal ok. 50 m kwadratowych.

Na jaki utarg dzienny średni mogę liczyć?

Może ktoś z Was prowadzi jakiś sklep na zasadzie franczyzy i mógłby podzielić się swoją wiedzą na ten temat.

kasia123 26.08.2014 *.inet.tellacz.com.pl

1

To wszystko zależy jakie to miasto i co ważne jaka sieć z odzieżą dla dzieci. bo w tej branży ostatnio szału nie ma jest raczej kiepsko.

jarolakers78 20.07.2016 *.host-77-46-0-181.jmdi.pl

102

Tak, jasne. Wiele prób aby jak najbardziej podrobić KFC. Jest masa sieci które chcą podrobić KFC i nie udaje sie to nikomu. Powód jest prosty, KFC swoją markę i receptury budował od kilkudziesięciu lat. Polscy pseudo franczyzodawcy w rok czy dwa myślą ze poznali wszystko i teraz beda wprowadzać franczyzę. Zerżnąć próbujecie i tyle. Napiszcie to jasno moze ktoś sie na to złapie. Ten biznes skazany jest na porażkę. Oby, bo nie wyobrażam sobie jak można mowić ze ma sie przepis na dobry biznes po 3-miesięcznym testowaniu. Niepojęte. Mam nadzieje ze wiecej naiwnych nie bedzie. Żadna to franczyza a raczej próba zbudowania sieci odbiorców. Ludzie analizujące za nim sie zdecydujecie.

mauro 26.07.2017 *.afmv112.neoplus.adsl.tpnet.pl

113

Lokalizacja na pietrze?

Agata22 21.02.2018 *.89-76-204-249.dynamic.chello.pl

4

możesz popytać także inne osoby które prowadzą taki sklep

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.