Forum o artykule: Przeceny dla klientów i przedsiębiorców 114

gregor7267 03.09.2014 *.ekh81.neoplus.adsl.tpnet.pl

1
Witam serdecznie! Czy Okay Shop ma szanse przetrwać w galerii Carrefour? Dodam że za lokal o pow.150 m2 treba miesięcznie zapłacić ok.21000 zł nie mówiąc już o kaucji która na samym początku za taki lokal wynośi trzykrotność tej sumy (czyli ok 63000 zł)i jest zamrożona przez cały okres najmu!Do tego dochodzą opłaty za media ,prąd,woda,tel,ogrzewanie!!!!! Ile trzeba mieć przychodu żeby się uyrzymać??? Proszę o podpowiedź!

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.