Forum o artykule: Stracili wiarygodność 23

Zainteresowany07 04.09.2014 *.082139018207.warszawa.vectranet.pl

1
A ja mam pytanie do POF. W jaki sposób system no+vello został zweryfikowany i uzyskał aprobatę organizacji POF? Czy polegało to na czymś więcej niż opłaceniu składki członkowskiej? System no+vello kurczył się od dłuższczego czasu, natomiast POF zdecydował się wykluczyć firmę NMV dopiero po nieopłaceniu składki. Czy jednym z celów POF jest zrzeszanie rzetelnych Franczyzodawców w takim rozumieniu, że ich rzetelność jest oceniana również pod kątem interesów Franczyzobiorców?

lineka 17.05.2018 *.217.153.72.138

6
No i wyszło jak zawsze....

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.