Forum o artykule: W hurtowni i w sieci 40

cozagosc 27.09.2014 *.edy95.neoplus.adsl.tpnet.pl

5

Co za brednie. Nie ma sklepu internetowego, nie ma i nigdy nie było salonów elite. Ten człowiek to oszust i mitoman. Radzę trzymać się od niego z daleka.

cozagosc 11.10.2014 *.77-254-47-59.adsl.inetia.pl

5

Tak się składa że jeszcze kilka dni obowiązuje umowa między spółką ekf24 a firmą affinage-international hair cosmetics inc.
Dokładnie 19 listopada przestaną być wyłącznym (jakimkolwiek rotfl ) dystrybutorem. Firma Affinage nie chce mieć nic wspólnego z tymi ludzmi.
Zostali wypowiedzenie za rażące naruszenia dobrych interesów firmy, oszukiwanie dystrybutorów, brak rozwoju, całkowity brak profesjonalizmu.
Świetlane wizje jakie przytaczał Dariusz B. nigdy się nie ziściły a kolejne osoby które były nabierane na złodziejskie umowy wkładały do jego biznesu spore pieniądze.
Ostatecznie ludzie zostawali wyrzucani lub sami odchodzili a firma jako tako szła do przodu.
Poza dobrym PR który rozsiewał wokół siebie prezes Dariusz B. nie czynił nic dobrego dla firmy. Jak wszyscy wiemy spółka ekf24 została stworzona aby uniknąć smrodu który się ciągnął za poprzednimi firmami ABC B. oraz Affinage Dominika B. oraz uniknięciem zapłacenia podatku który firma Affinage Dominika B. była winna w urzędzie skarbowym.
Kolejne firmy które dystrybuuje prawdopodobnie zrobią to samo co Affinage i wypowiedzą umowy z tymi oszustami.
Dariusz B. na wszelkie ataki odpowiada atakiem i nie potrafi konstruktywnie rozwiązywać kwestii spornych.
Na szczęście czas oszusta dobiegnie wkrótce końca.

Arleta 20.04.2016 *.user-46-113-192-77.play-internet.pl

1
czemu usuwanie komentarze na temat Dariusza i Dominiki Bączkiewicz ? Przestrzegam przed jakąkolwiek współpracą z tymi ludźmi. Każdą umowę analizujcie dokładnie z prawnikiem i nie podpisujcie żadnych aneksów, które gęsto chcą wcisnąc w trakcie jej trwania by móc potem szantażować i straszyć ludzi którzy chcą odejść lub się wycofać. Teraz ukrywają się pod spółką EKF 24 Sp. z o.o.

Bartoszoszukany 16.01.2017 *.user-94-254-160-178.play-internet.pl

1

EKF24 = Dariusz Bączkiewicz. Proszę poczytać o tym człowieku w sieci. Są już dziesiątki poszkodowanych którzy potracili majątki omotani jego urokiem. Ja sam miałem nieprzyjemność współpracować z nim jakiś czas, i do tej pory spłacam kredyty, a w sądzie toczy się proces o doprowadzenie do niekorzystnego rozporządzenia mieniem oraz kilka dodatkowych zarzutów. Czytajcie dokładnie umowy jakie zawieracie i przeanalizujcie je najpierw z niezależnym prawnikiem.

Asiula 22.08.2017 *.apn-77-114-89-71.dynamic.gprs.plus.pl

136

Hmm a co mają szczoteczki do tego tematu? Już się chyba pogubiłam.

Kajamaja 18.10.2017 *.apn-46-169-140-42.dynamic.gprs.plus.pl

49

No cóż, teraz większość biznesów przenosi się do sieci.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.