Forum o artykule: Biznes za procent 40

Mike Wisniews 05.10.2014 *.staticline-31-182-79-156.toya.net.pl

3

Przecież to jedna wielka bzdura! Jak znaleźć kolejnego "jelenia" który da im kasę! NIE WSPÓŁPRACUJCIE Z NIMI!

MiWi 05.10.2014 *.ijq162.internetdsl.tpnet.pl

164

A tak bardziej konkretnie - cxo Twoim zdaniem nie gra w tej ofercie? Bo łatwo napisać o kimś źle, ale podaj proszę jakieś uzasadnienie...

Mike Wisniews 06.10.2014 *.staticline-31-182-79-156.toya.net.pl

3

Wystarczy poszukać czym się zajmowali do tej pory właściciele EKF24, jakie mieli firmy, z kim współpracowali. Osoby, które szanują siebie, swoje pieniądze oraz Klientów - niech się trzymają z daleka od wszystkiego czego dotykają pp. B. (nazwisko kasuje moderator - ciekawe dlaczego, przecież dane te są publicznie widoczne w CEIDG?)

Klaudia Nalepka 11.10.2014 *.user-31-174-199-219.play-internet.pl

1

Nie dajcie się zmanipulowac! to już kolejna spółka pod inna nazwą po każdej zostają tylko zła opinia i ciagnąca się lista osób którzy stracili pieniądze. Plan jest skonstruowany tak by doprowadzić każdego franczyzobiorcę do bankructwa, a nestępnie przejąć jego rynek za grosze. Jeśli zastanawiacie się nad współpracą dotrzyjcie najpierw do byłych kontrahentów.

Jarecki 12.10.2014 *.dhg113.neoplus.adsl.tpnet.pl

2

Łatwo każdego krytykować... ale do pracy to nie ma komu...

Zawsze będą Ci zadowolenie i nie... tylko ci zadowoleni ciężko pracują a nieudacznicy marnują czas na takie posty i życie życiem innych... Polska żenada...

Jarecki 12.10.2014 *.dhg113.neoplus.adsl.tpnet.pl

2

No.. MIWI dobrze prawi. Opisy z kosmosu.. Każdy mądry kto to poczyta to widzi że jest to tendencyjne. Ja zamiast pytać byłych (choć to też jest ważne chociaż oni nigy nic w sobie złego nie widzą) popytał bym tych obecnych i sam rzetelnie ocenił ofertę PO ANALIZIE wszystkich aspektów tej oferty... merytorycznie.

realista nie hejter 13.10.2014 *.user-31-175-129-108.play-internet.pl

1

Na początek fakty, potem kilka pytań :
Tak się składa że jeszcze kilka dni obowiązuje umowa między spółką ekf24 a firmą affinage-international hair cosmetics inc. Dokładnie 19 listopada przestaną być wyłącznym (jakimkolwiek rotfl ) dystrybutorem. Firma Affinage nie chce mieć nic wspólnego z tymi ludzmi. Zostali wypowiedzenie za rażące naruszenia dobrych interesów firmy, oszukiwanie dystrybutorów, brak rozwoju, całkowity brak profesjonalizmu. Świetlane wizje nigdy się nie ziściły a kolejne osoby które były nabierane na złodziejskie umowy wkładały do jego biznesu spore pieniądze. Ostatecznie ludzie zostawali wyrzucani lub sami odchodzili a firma jako tako szła do przodu. Poza dobrym PR który rozsiewał wokół siebie prezes D. B. nie czynił nic dobrego dla firmy. Jak wszyscy wiemy spółka ekf24 została stworzona aby uniknąć smrodu który się ciągnął za poprzednimi firmami ABC B. oraz Affinage D. B. oraz uniknięciem zapłacenia podatku który firma Affinage D. B. była winna w urzędzie skarbowym. Kolejne firmy które dystrybuuje prawdopodobnie zrobią to samo co Affinage i wypowiedzą umowy z tymi oszustami. D. B. na wszelkie ataki odpowiada atakiem i nie potrafi konstruktywnie rozwiązywać kwestii spornych. Na szczęście czas oszusta dobiegnie wkrótce końca.

A teraz pytania :
- ile sklepów jest na tą chwilę otwartych ?

- ile sklepów jest zaplanowanych na otwarcie,

- skąd weźmą na to pieniądze bo ciągle mają problemy finansowe,

- osoby które aktualnie współpracują z firmą, czyli Patrycja K., Krzysztof M., Dariusz K. były zadowolone ze współpracy do czasu podpisania umowy, potem już zadowolenie mocno spadało i aktualnie raczej delikatnie mówiąc jest to irytacja i ...

- osób niezadowolonych które odeszły jest w całej Polsce kilkanaście,

- osób zadowolonych w Polsce na tą chwilę poza nowozłapanym właścicielem sklepu internetowego który jeszcze się nie pokapował o co chodzi, jest ZERO,

- franczyzodawca zawsze był przeciwny sprzedaży kosmetyków w sklepach a tu nagle pach - sklepy stacjonarne, czyżby dotychczasowy model biznesu się nie sprawdził ?

Mike Wisniews 13.10.2014 *.staticline-31-182-79-156.toya.net.pl

3

Ciekawe co zrobi teraz Moderator strony franchising.pl? Wytnie informacje podane przez mojego przedmówcę? To są czyste FAKTY! Nie żadne pomówienia!


Dariuszu, koniec kłamstw! Czas na prawdę! A ta jest dla ciebie ostra i przykra...

Dominika Bączkiewicz - EKF24 sp. z o.o. 14.10.2014 *.adih21.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Ja jedynie chcę skomentować, iż Wasze złośliwe komentarze są wynikiem rozżalenia i potwierdzeniem, że nie możecie odżałować, że nasz biznes wciąż się rozwija, ale już niestety bez Waszego udziału. Ponadto Wasze wypowiedzi utwierdzają mnie w przekonaniu, że postąpiliśmy właściwie ponad rok temu zerygnując ze współpracy z Wami. Niestey, ale nie mogliśmy tolerować rażącego i notorycznego łamania warunków współpracy. Jest to dla nas nauczka, iż ostrożniej musimy dobierać kontrahentów.

Nasza firma jest elastyczna i ciągle rośnie - zarówno oferta franczyzowa jak i portfolio marek. Dostosowujemy swoją ofertę do wymogów rynku a w naszej ofercie znajdują się tylko najlpesze marki, a jakie - będziecie w stanie zobaczyć niebawem.

Życząc sukcesów zawodowych pozostaję z poważaniem.

Dominika Bączkiewicz

Paweł Makowiecki 14.10.2014 *.user-31-174-191-66.play-internet.pl

1

Apeluję do wszystkich osób zastanawiających się nad współpracą, żeby przed podpisaniem jakichkolwiek wiążacych umów zrobili najpierw wywiad u osób, które już popełniły ten błąd i chętnie ukażą twarde dowody na rozmiar tego procederu. Nie ma w Polsce obecnie żadnego franczyzobiorcy, który byłby zadowolony ze współpracy z tym państwem, a przewineło się ich kilkunastu, przez takie firmy jak ABC Bączkiewicz, Affinage Dominika Bączkiewicz, GHD Polska czy obecnie spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością EKF24. Dlaczego spółka z ograniczoną odpowiedzialnością niech każdy odpowie już sobie sam

mauro 16.10.2014 *.bmj17.neoplus.adsl.tpnet.pl

113

To jest sieć internetowa?

Kamilossa 19.05.2017 *.public-gprs393250.centertel.pl

6

Nie czaję tego...

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.