Forum: Finansowanie społecznościowego Twojego Biznesu - finanse i bankowość 103

szymgref 14.11.2014 *.95.141.20.196

2

Witam,

jak finansujecie swoje startupy, biznesy? Wszyscy wzięliście kredyt, dofinansowanie?
Czy może wykorzystaliście do tego finansowanie społecznościowe ?? Podobno to bardzo ciekawa forma, która pozwala na zgromadzenie potrzebnego kapitału. Wszystko obdywa się dzięki zaanagażowaniu innych osób. Wiecie o tym? ;>

Jan33 14.11.2014 *.user-94-254-208-64.play-internet.pl

127

Jest kilka portali które się tym zajmują. Ale z tego co wiem, to nielicznym udaje się nazbieranie 100% sumy potrzebnej do realizacji projektu.

Piotr Benet 24.11.2014 *.gib194.internetdsl.tpnet.pl

48

Finansowanie społeczne to rzeczywiście ciekawa opcja jest - tylko należy pamiętać, że nie wszystkie projekty doczekają się takiego finansowania. Na niektóre projekty kasę wyłoży UE - ale pozostałe najczęściej finansowane są z kredytów.

A jak patrze na to forum http://www.forum-kredytowe.pl/f128/ - i na wątki w których ludzie pytają o kredyty na rozwój firmy, rozwój projektów - to nie jest to najtańsza rzecz.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.