Forum: Jaki wziąć kredyt, aby móc zostać franczyzobiorcą? - finanse i bankowość 103

Piotr Benet 17.11.2014 *.user-5-173-17-110.play-internet.pl

48

W tym przypadku najlepszą opcją będzie chyba udać się do jakiegoś banku który zajmuje się tego typu sprawami. W kredytach dla firm wyspecjalizował się np Idea Bank. Poza tym temat ten pojawił się również jakiś czas temu na tym forum http://www.forum-kredytowe.pl/f128/kredyt-na-otwarcie-biznesu-franczyza-37-tys-68731.html - ale jest jak najbardziej nadal aktualny.

Tycjan 17.11.2014 *.185.74.84.48

33

cześc, chciałbym zostać franczyzobiorcą i otworzyć własny punkt usługowy, nie mam jednak wymaganego wkładu własnego. Jak kredyt byście polecili, abym miał wystarczające środki na rozpoczęcie własnej działalności?

mauro 17.11.2014 *.public-gprs514543.centertel.pl

113

Podaj swoje zdolności i bank ci odpowie jaki [url=http://www.uwagafinanse.pl/kredyty-gotowkowe.html]kredyt[/url] ma dla ciebie w ofercie.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.