Forum: Podejmę współpracę z franczyzodawcą - finanse i bankowość 103

HubertWARSZAWA 25.11.2014 *.user-46-112-244-69.play-internet.pl

1

Witam

podejmę współpracę z franczyzobiorcą/ franczyzodawcą. Mam duże doświadczenie w otwieraniu placówek handlowych między innymi:

Placówek Partnerskich Banku,

Placówek Handlowych w Polsce i terenie UE znanej sieci sklepów,

Sklepu internetowego.

GeorgeTM 25.11.2014 *.77-253-209-170.static.ip.netia.com.pl

44

To wygląda jednak trochę inaczej. Sam możesz skontaktować się z firmami franczyzowymi, a nie one z Tobą....

Kate M-k 11.12.2014 *.host-176-121-81-194.amsnet.pl

2

Sam musisz się odezwać do franczyzobiorcy. Na lepszaoferta.pl możesz się podjąć franczyzy i porównywać usługi związane z energią, GSM, internetem pod szyldem lepszej oferty

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.