Forum: Gdzie najlepiej kupić mieszkanie pod wynajem? - dom i ogród 50

Makowski74 02.12.2015 *.178.62.32.129

2

Najlepiej to kupować mieszkania w dobrych dzielnicach, blisko uczelni w dużych miastach. Ja sam jak kupowałem swoje to bardzo interesowałem się inwestycjami we Wrocławiu. Ostatnecznie postawiłem na dewelopera Blockpol http://www.blockpol.pl/inwestycje/wroclaw/ . Teraz jestem zadowolony, ale wiem ile to nerwów i stresów z tym związane, te papiery, to badanie rynku. Nie zazdroszczę.

Karolina Nowakowska 11.12.2015 *.89-76-234-39.dynamic.chello.pl

1

Najbradziej opłaca się nadal w Warszawie, co by się nie wydarzyło to tu zawsze będzie pewne obłożenie przynajmniej w aparthotelach. Dlatego Wola Invest to doskonałe rozwiązanie dla kupujących pod wynajem.

Antoninetta 17.12.2015 *.clx54.neoplus.adsl.tpnet.pl

3

Warto wybierać miasta największe i z szansami na dalszy rozwój, jak Warszawa, Gdańsk, Kraków, Poznań czy Wrocław. To prężne ośrodki i tu na mieszkania zawsze będzie popyt. Ze swojej strony polecam warszawski Ursynów - http://www.klikmapa.pl/mieszkania-na-sprzedaz,mi-warszawa,dz-ursynow.html

Izabela Korwińska 19.12.2015 *.89-76-234-39.dynamic.chello.pl

2

Pod wynajem najlpiej wybierać lokalizację blisko centrum, Bliska Wola albo właśnie apartament w Wola Invest jest dobrym pomysłem.

Julia Mroczek 23.12.2015 *.176.221.122.149

51

W centrum jest dość głosno tak wiec nie jest to dobre miejsce do życia ( no chyba,że ktos lubi takie klimaty), niemniej okolica do kupna mieszkania pod wynajem jak najbardziej. Dzięki dobrej lokalizacji możemy otrzymać o wiele lepsze ceny za dane mieszkanie.

Jesli mogę coś doradzić to zerknijcie sobie tutaj

www.mapanieruchomosci.pl

Na stronie jest wygodne zestawienie wszystkich nowych mieszkań w Warszawie oraz w Polsce. Nowe mieszkanie to lepszy standard, wielu deweloperów poza tym daje mozliwość dopłaty do totalnego wykonczenia ( nawet z meblami...). Wynajmiecie takie mieszkanie w o wiele lepszej cenie niż to na rynku wtórnym.

AnnaKo 23.12.2015 *.ip-89-174-20-160.static.entel.pl

1

Jeśli chodzi o mieszkania w Warszawie to niezależnie od dzielnicy będą chętni na wynajem. Pewnie lepiej w okolicach centrum lub szkół (UW czy Politechnika - tutaj masz dużo wydziałów w Warszawie na różnych dzielnicach). O szkołach mowa jeśli oczywiście celujesz w studentów.

Leszek Ostaszewski 26.12.2015 *.89-76-234-39.dynamic.chello.pl

1

Wszystko zależy od oczekiwań kupującego, takie osiedla jak Zielona Dolina kuszą atrakcyjną ceną a np Bliska Wola świetną lokalizacją. Wiele też zależy od przeznaczenia mieszkania, bo pod wynajem warto rozważyć Wola Invest.

Andrzej Makus 05.01.2016 *.89-76-234-39.dynamic.chello.pl

3

Lokalizacja jest oczywiście ważna ale dobrym rozwiązaniem jest też zakup niedrogiego mieszkania na spokojnym, cichym osiedlu Arkadia Łomianki, idealne miejsce dla tych którzy nie lubią spalin i wielkomiejskiego wszechobecnego hałasu.

Julienna 07.01.2016 *.176.221.125.198

10

Najlepiej w centrum lub przy dobrej komunikacji. Każdy szuka mieszkania do wynajęcia tam gdzie ma dobre połaczenia komunikacyjne i wszędzie blisko.

Seba84 08.01.2016 *.84-10-61-10.static.chello.pl

7

Najlepiej, żeby mieć blisko do roboty.

marios 11.01.2016 *.user-94-254-209-129.play-internet.pl

1

Ważna jest lokalizacja blisko węzłów transportu publicznego, jak np. metro w Warszawie. Jeśli nie ma dobrych połączeń to będzie potem trudno sprzedać mieszkanie. Warto zainwestować w dobrą lokalizacje nawet gdy mieszkanie jest do remontu.

merry2103 12.01.2016 *.31.179.145.70

1

Jeżeli chodzi o mieszkania na sprzedaż to najbardziej polecam Wole i Mokotów. Bliskość centrum przemawia głównie za Wolą, Mokotów też bardzo dobre położenie i wszystkim raczej dobrze się tam żyje.

Laura Piasecka 13.01.2016 *.89-76-234-39.dynamic.chello.pl

1

Mieszkanie pod wynajem najlpiej kupować w centrum lub w bezpośredniej bliskości, jeszcze lepiej pod wynajem kupić apartament.

WaldekBasiak 12.02.2016 *.norce.pl

20

A ja zastanawiam się nad mieszkaniem w Prądnik Parku. Cena zachęca do kupna, komunikacja doskonała pod nosem, myślę że to całkiem niezłe miejsce na inwestycję.

fran21 26.02.2016 *.router.webino.pl

18

My zainwestowaliśmy w dwa mieszkania na jednym z Warszawskich osiedli. Skusiła nas przede wszystkim dobra lokalizacja, cena, a także fakt, że posiada sensownego zarządce (Lemmon House). Osiedle jest bardzo zadbane, ma wiele miejsc parkingowych, dużo zielonej przestrzeni i cieszy się dużym zainteresowaniem wynajmujących. Dzięki specjalnej platformie udostępnionej mieszkańcom osiedla , mamy wgląd do rozliczeń, co bardzo ułatwia nam sprawę. Możemy w każdej chwili zobaczyć, czy wpłynęły wszystkie należności za czynsz. Zarządca zajmuje się również naprawą wszystkich usterek i sprawdza regularnie stan techniczny budynków.

zuzia.gola 04.03.2016 *.ip-5-172-237-251.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

55

Najlepiej tam, gdzie jest dużo studentów. Zawsze będzie "branie" na takie mieszkanie. W Warszawie jest kilka takich miejsc.

Piter22 16.03.2016 *.d89-184.icpnet.pl

5

Wszyscy o tych studentach, tylko że to jest akurat target, któremu najmniej się ufa. Po co kupować mieszkanie z założeniem, że będą z tego tylko problemy i użeranie się z problematycznymi lokatorami, ich impezami, niszczeniem mienia albo opóźnieniami w zapłacie? Wiem, to krzywdzące uogólnienie, ale niestety wciąż większość wynajmujących ma takie podejście. Widzę to na co dzień jako członek Stowarzyszenia Mieszkanicznik. Gdyby tak ludzie chcieli się u nas trochę podszkolić, to rynek wynajmu wyglądałby zupełnie inaczej. No ale. Robimy co możemy i po tych osobach, co się zgłaszają, widać, że zmieniają podejście do traktowania studentów jako najemców na lepsze.

MarekG 21.03.2016 *.89-67-129-174.dynamic.chello.pl

95

Na pewno najlepiej w dużych miastach i najlepiej koło jakichś centrów biznesowych.

joanna_wozniak 24.03.2016 *.212.191.4.215

4

Najlepiej wybierać miasta studenckie albo takie, które mają potencjał biznesowy. Będzie wtedy pewność, że całym rokiem znajdą się osoby szukające jakiegos lokum. Moijałabym raczej miasta turystyczne, typowo sezonowe, bo w nich mogą znaleźć się chętni na wynajem, ale tylko przez kilka miesięcy w roku. Inną kwestią, dość istotną jest kwota jaką chce się zainwestować, bo właściwie wszystko od tego zależy.

WaldekBasiak 29.03.2016 *.norce.pl

20

W/g mnie w Krakowie można dobrze mieszkanie wynając, tylko trzeba w dobrej cenie kupić aby na starcie dużo nie wtopić. Ja przyglądam się kilku nowym inwestycjom np. w Prądnik Parku buduje firma Gama-m lokalizacja rewelacyjna kino, basen, centrum handlowe pod nosem.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.