Forum: Gdzie najlepiej kupić mieszkanie pod wynajem? - dom i ogród 50

Asiula 12.08.2016 *.apn-31-1-147-86.dynamic.gprs.plus.pl

136

Większość osób wybiera teraz mieszkania na przedmieściach. Nikt nie chce mieszkać w centrum.

Lena123 22.08.2016 *.apn-37-248-65-175.dynamic.gprs.plus.pl

2

Polecam się zainteresować mieszkania w dużych miastach. Masa ludzi teraz wyjeżdża np do Warszawy, a niekoniecznie ich stać na zakup swojego mieszkania. Rok w rok przybywa także coraz więcej studentów. Warto poszukać nowych inwestycji których dużo teraz powstaje w Warszawie. Bardzo dobrą lokalizację i ładne, nowoczesne mieszkania ma np inwestycja na Mokotowie - "Przy Woronicza" :)

Marek39 25.08.2016 *.apn-31-0-41-49.dynamic.gprs.plus.pl

29

Świetny artykuł. Gratuluję i pozdrawiam.

wdaniel 01.09.2016 *.078088031062.dynamic-ra-08.vectranet.pl

6

Ja bym postawił na duże miasta powiatowe jeśli chodzi o taką inwestycję.

Marek39 30.09.2016 *.apn-31-0-43-0.dynamic.gprs.plus.pl

29

Bardzo ciekawym miejscem mogą być też miasteczka turystyczne - górskie lub nadmorskie. Wynajem jest wtedy którkoterminowy, ale dużo bardziej opłącalny.

Karolina Zając 03.10.2016 *.d8143.artnet.gda.pl

23

A gdybym chciała wynająć taki apartament, na kilka dni w miesiacu? To jakie są koszta z tym związane?

Marek39 05.10.2016 *.89-68-182-113.dynamic.chello.pl

29

Słyszałem też kiedyś o hotelu, który jest niejako "współwłasnością", tzn każdy pokój/apartament należy do innego właściciela który opłaca jakiś czynsz, ale czerpie zyski z wynajęcia konkretnego pokoju. Nie wiem dokładnie na czym to polega ale wydaje się być opłacalne...

Marek Migdalski 06.10.2016 *.178235040021.dynamic-ww-05.vectranet.pl

1

Warszawa jest najlepszy rynkiem, tam są największe migraacje i zapotrzebowanie. Ja też zastanawiam się nad kupnem mieszkania, ale jeszcze nie mogę zdecydować się na konkretną lokalizację. Deweloper Victoria Dom ma wiele inwestycji, wiele mieszkań w MDM i tak zastanawiam się..

Chester Bukacinski 11.10.2016 *.89-73-105-150.dynamic.chello.pl

1

marek tez na ten MDM patrze viva garden 2 sa filmy na yt juz a garden 3 sie buduje

Martyna Orzechowska 12.10.2016 *.89-73-105-150.dynamic.chello.pl

1

No to dopieor chyba 2018, ja zdecydowałam się już na białołeke i pewnie na NICH szkoda ze tak długo.Viva Garden 2 rozważam

Ada Küpper-Weisser 03.11.2016 *.78-11-211-201.static.ip.netia.com.pl

2

Miasta studenckie, albo turystyczne. Kraków jest idealny, mieszkania troche droższe, ale warto zainwestować. Można jeszcze kupic mieszkania z tej inwestycji w centrum - praskapark.pl/

kopera 14.11.2016 *.212.191.4.215

5

Wszędzie tam, gdzie zjeżdżają się studenci :). Czyli w miastach uniwersyteckich. Oczywiście dobrze by było, gdybyś miał tam niedaleko, żeby sprawdzenie czy wszystko jest ok nie było wielką wyprawą na drugi kraniec kraju :)

aragz 17.11.2016 *.gtm89.internetdsl.tpnet.pl

2

Ważna informacja dla osób które spłacają już kredyt hipoteczny, lub będą go zaciągać w najbliższym czasie na zakup mieszkania czy budowę domu. Jeżeli z jakichś powodów w trakcie spłacania kredytu, utracimy pracę a więx główne źródło dochodów to możemy wnioskować o specjalne wsparcie. Jest to Fundusz Wsparcia Kredytobiorców który umożliwi nam otrzymanie wsparcia na określony czas, w momencie gdy nasza sytuacja finansowa nie będzie zbyt dobra. Przez ten czas będziemy mogli otrzynywać nawet do 1500 zł miesięcznie. Wszystkie wypłacone środki z funduszu będziemy musieli oczywiście spłacić ale już w momencie gdy znajdziemy nową pracę i w bardzo niskich i nie oprocentowanych ratach.

Maria Jabłońska 17.11.2016 *.188-114-85-48.toofiber.pl

2

W Krakowie możesz się skontaktować z biurem nieruchomości Grupa Nieruchomości Kraków - gnk.pl. To na 90% jedno z największe według moich obserwacji biuro zajmujące się obrotem nieruchomościami na rynku pierwotnym. Posiadają min ciekawe mieszkania przy ul. Glogera. Skorzystałem z tej oferty i według mnie jest konkurencyjna, żadnych haczyków formalnych, rzeczywista znajomość branży, również doradcę kredytowego mają na wysokim poziomie.

Artur Janik 21.11.2016 *.82.160.50.247

1

Zdecydowanie kupowanie mieszkania się opłaca w tych miastach, gdzie rozwija się rynek pracy i jest dużo studentów :) Polecam sprawdzić przystań wiślaną w Toruniu. Co prawda tm chyba niewiele mieszkań zostało, więc lepiej się spieszyć.

piter_r 22.11.2016 *.217.153.72.98

6

Zgadzam się, że w dużych miastach najlepiej zainwestować w kupno mieszkania. Mimo że studenci najczęściej szukają mieszkania w czasie wakacji, to tak naprawdę popyt jest duży przez cały rok. Zainwestuj najlepiej w mieszkanie w okolicy centrum lub jakiegoś uniwersytetu, wtedy na pewno zwiększysz swoje szanse na wynajem.

marek.kt 23.11.2016 *.212.7.220.156

7

Ja akurat zastanawiam się nad taką inwestycją i podzielam opoinie, że w gre wchodzi tlko duże miasto. To musi być przede wszystkiem miasto, gdize ludzie mają kasę, Warszawa na przykład.

pawel156 25.11.2016 *.ip-91.189.216.27.skyware.pl

55

im wieksze miasto tym możliwy większy zysk z inwestycji. studentów coraz więcej - mieszkan na wynajem potzreba. a wymagania mają coraz wyzsze, wiec już stare mieszkanie po babci to dla nich syf, chociazby niewiadomo jak bylo urzadzone

marrek55f 25.11.2016 *.37.190.147.225

6

Pewnie najlepiej w dużym miescie.

ellagrall 27.11.2016 *.78.10.209.140

1

Bronowickie Ogrody to inwestycja niebanalna. Nie ukrywam - moja decyzja nie była łatwa, nie codzień wydaje się duże pieniądze, ten krok musi być przemyślany. Co mnie przekonało to to, że BO mają świetnego wykonawcę, który pokazał już, że potrafi wywiązać się solidnie ze swoich obowiązków. Wzbudziło to moje zaufanie. Muszę wspomnieć również o tym, że i ja będę miałą wpływ na to co "wykluje" się na działce oddanej dla mieszkańców. Strzałem w dziesiątkę wydaje mi się tu lokalizacja inwestycji. Prześwietne połączenie ciszy, spokoju prowincji z centrum handlowym, lotniskiem, autostradą... Każdy człowiek odnajdzie tam coś dla siebie.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.