Forum: Gdzie najlepiej kupić mieszkanie pod wynajem? - dom i ogród 50

Ania Kwiatkowska 28.11.2016 *.82.160.50.247

4

mi się wydaje, że opłacalnie będzie kupić i wynajmować mieszkanie w Toruniu. na Przystani Wiślanej teraz wybudowali fajny budynek. w ten weekend były drzwi otwarte, byłam na nich. od zewnątrz robi wrażenie, ale w środku to jest dopiero coś :D

RWojnowicz 30.11.2016 *.host18-188-252-108.limes.com.pl

2

Jak już ktoś wcześniej napisał - w każdym większym mieście, w centrum, z dobrym połączeniem komunikacyjnym. Takie mieszkanie będzie wyłącznie zyskiwać na swojej wartości.

MarFur 30.12.2016 *.c242-6.icpnet.pl

9

Mieszkanie na wynajem najlepiej kupić w jakimś mieście akademickim lub w jego pobliżu. Oczywiście musi być bardzo dobrze skomunikowane z miastem i ośrodkami akademickimi. Jeśli zdecydujemy się na zakup pod miastem to musimy dać im coś jeszcze, np niższy czynnsz niż w samym mieście. Ja przymierzam się do kupienia mieszkania w Mosinie, niedaleko Poznania od PBlechbud. Myślę, że konkurencyjny czynsz i dobry dojazd do Poznania będą atutami dla wielu młodych osób.

lolek100 15.01.2017 *.ip-222-99.ists.pl

146

Ostatnio coraz więcej osób decyduje się na wynajem krótkoterminowy mieszkań w kurortach turystycznych. Takie mieszkania, np. nad morzem działają trochę jak hotel więc turysta płaci za dobę,co daje zdecydowanie więcksze zyski niżzwykly najem. Znajomy ostatnio kupił takie mieszkanie na osiedlu Lubicz w Rowach. Ma blisko do morza więc turystów pewnie nie zabraknie, a ż standard wysoki to i ceny może odpowiednio podnieść

Agata Kalicka 23.01.2017 *.52.134.168.217-rev.hti.pl

1

Z tego co slyszalam to tez bardzo fajnie jest w Strzeszyn Parku. Ten deweloper to Erigo i robia tam rozne mieszkania 50 m2 ale tez prawie 100m2. Mozna wziac mdma i lokalizacja tez dobra.

mario10 26.01.2017 *.apn-31-1-182-193.dynamic.gprs.plus.pl

1

Mieszkam w Krakowie i zdecydowałem się kupić mieszkanie w Prądnik Park od Gama-m. Wynająłem bardzo fajnej rodzince, z tego co wiem, dobrze sie im tam mieszka. Każdy jest zadowolony :D

gregoriana77 26.01.2017 *.78.10.209.115

2

Myślę, że to dużo zależy od Twojego miejsca zamieszkania. Zawsze lepiej mieć bliżej niż dalej jeśli by coś się zadziało z mieszkaniem. Ja osobiście zainwestowałam sporą gotówkę w Bronowickie Ogrody w Krakowie. Całkiem do rzeczy inwestycja. Deweloperem jest firma Des, która ma już ponad 30-letnie doświadczenie w pracach budowlanych czy konserwatorskich. O ich odpowiedzialności świadczy chociażby to, że ratują polskie zabytki od ruiny a do tego robią to bez żadnych usterek i co najważniejsze o czasie. Nie ma nigdzie wzmianek jakoby na wszystkie swoje inwestycje gdzieś polegli. Dlatego inwestowałam bez wahania. Ogólnie projekt również mi się spodobał. Wierzę, że najemców przyciągnie nie tylko świetna lokalizacja osiedla względem galerii handlowych czy szkół i przedszkoli ale również jednoczesna kameralność tego miejsca.

Severus 27.01.2017 *.78.10.146.220

20

Myślę, że najlepiej jest kupić takie mieszkanie w jakimś mieście studenckim. Młode osoby bardzo chętnie wynajmują mieszkanie.

gregoriana77 26.02.2017 *.78.10.209.131

2

Według mnie jeśli mowa o studentach i kupnie na wynajem mieszkań to jak najbardziej inwestować w Krakowie. Deweloper DE S aktualnie buduje na ul. Sosnowieckiej nowe osiedle - Bronowickie Ogrody, polecam zajrzeć na ich stronę i się zapoznać. Mi się ta wizja podoba i wydaje mi się, ze studentowi też może zależeć na spokoju do nauki ale też blisko jest tam galeria handlowa.

iwora 22.03.2017 *.78.9.142.228

7

Wybierz jakieś miasto studencie, ale nie jakieś wybitnie duże i drogie. W ten sposób inwestycja szybko się zwróci i zacznie na siebie zarabiać.

huski 27.03.2017 *.host-176-221-120-165.dynamic.mm.pl

20

Najikszy czynsz jesy chyba w Warszawie. Z drugiej strony mieszkania również tan najdroższe.

Łukasz Kruszyna 12.04.2017 *.188-114-85-48.toofiber.pl

37

Mam dom jednorodzinny, trochę zaniedbany poza Warszawą do wynajęcia. Samodzielnie szukałem najemców, ale ciężka sprawa, niewielki odzew, nikt nie chciał podpisać długoterminowej umowy. Skorzystałem w końcu z pomocy pmspoland.pl. Panowie stworzyli mi kampanię reklamową nieruchomości, zweryfikowali warunki cenowe, przygotowali umowy i zaproponowali mi proste odświeżenie pomieszczeń. Skorzystałem, trochę zainwestowałem, najemcy się znaleźli po pewnym czasie i do tej pory korzystają z domu. Uważam, że podjąłem dobrą decyzję. Sprawy podatkowe i formalne biorą na siebie, a tego się ogólnie zawsze najbardziej bałem. Teraz zero problemów.

Tomasz45 24.04.2017 *.d215-59.icpnet.pl

1

Monotematycznie również mogę polecić Koninko jako miejsce do życia przedewszystkim ze względu na stosunkowo dobrą odległość od miasta i ceny mieszkań, które nie są wygórowane jak np. ma to miesjce w Puszczykowie.

Koninko.com.pl był to jedynym deweloper z którym miałem doczynienia do tej pory, ale spełnił wszystkie moje wymagania. Czułem się dobrze obsłużony, a mieszkanie które odebrałem jest bardzo dobrej jakości. No i najlepsza cena w tych rejonach

alicjaala 08.05.2017 *.94-154-31-130.zapnet-isp.net

5

Warszawa, Wrocław, Poznań, Opole - najlepsze lokalizacje

Kamila Domagała 23.05.2017 *.CMPC-188-164-149-106.CNet.Gawex.PL

3

Wynajmuję moje mieszkanie w Poznaniu, właściwie całą obsługę zleciłam firmie Twój Pośrednik, która zajmuję się całą obsługą najemców. Co miesiąc dostaję na konto pieniądze za wynajem i nie mam większych problemów z najemcami.

Najlepiej postawić na duże miasta, w których są studenci - wówczas bez większych przerw mieszkanie będzie wynajęte ciągiem, a co za tym idzie, będzie to stanowiły dodatkowy, regularny dochód,

Ania Kwiatkowska 29.05.2017 *.82.160.50.247

4

a to wynajmowanie mieszkania ma jeszcze jakiś sens? mi się podobają takie budynki jak np. toruńska przystań wiślana, ładna okolica, fajny styl

Kamil Zabar 21.06.2017 *.37.59.84.21

1

Z żoną zdecydowaliśmy się na mieszkanie w Piasecznie w nowej inwestycji Dommarzen. Póki co wszystko wygląda super, ale chętnie zobaczylibyśmy opinię kogoś bardziej doświadczonego w temacie? Czy ktoś z tutaj byłby tak dobry, żeby się „rozejrzeć fachowym okiem” wokół tego tematu? 😊

Estera_77 27.06.2017 *.31-172-183-122.noc.fibertech.net.pl

2

Zobacz sobie na ofertę Wawel Service, mają naprawdę sporo fajnych mieszkań do kupienia pod wynajem, może akurat coś Ci się spodoba :)

Joanka Junng 27.06.2017 *.213-241-93-1.static.ip.netia.com.pl

1

A co ciekawego polecacie na Grochowie, myślałam , żeby tam kupic kawalerkę.

Piotr Rybaczek 27.06.2017 *.82.160.50.247

1

Też sprawdzałęm tę przystań wiślaną z Torunia, tylko tam już te mieszkania na poddaszu są pozajmowane, zastanawiamy się nad parterem. No generalnie fajnie, bo od razu masz ogród, ale musimy to jeszcze dokłądnie przemyśleć

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.