Forum: Gadżety reklamowe - co zamówić? - usługi dla biznesu 62

tomanek 01.09.2015 *.d90-172.icpnet.pl

27

Jeżeli torba przedstawia to samo co np. szyld - w sensie logotyp - to jak nabardziej.

To Masz 26.09.2015 *.90-156-30-167.internetia.net.pl

1

Ja zamawiałem notesy i bardzo fajnie się sprawdziły

Magdalena Urbanek 07.10.2015 *.onn30.internetdsl.tpnet.pl

3

Zapraszam do zakupu gadżetów reklamowych indywidualnych już od 1szt na www.reklamowe.co.
Polecam nadruki z własnym zdjęciem, grafiką lub tekstem.

Klemens 15.10.2015 *.d158-47.icpnet.pl

1

Ja zamawiałem ostatnio kalendarze wizerunkowe (http://maciaszczyk.pl/portfolio/zobacz/farby-kabe-kalendarze-wizerunkowe-2010-2014/kat:5).

Motak 16.10.2015 *.dynamic-78-9-151-154.ssp.dialog.net.pl

4

torby płócienne, otwieracze do piwa albo okulary przeciwsłoneczne z logo, wszystko bardzo praktyczne :)

kropkasedes 26.11.2015 *.user-46-113-29-160.play-internet.pl

1

Jeśli gadżety reklamowe to tylko http://side.com.pl/ . Na rynku działają od lat, zaopatrują tysiące firm w kraju i zagranicą, są autoryzowanym dystrybutorem większości katalogów z gadżetemi dostępnych na rynku jak również ceramiki reklamowej.

korner 03.12.2015 *.testimo.gl.digi.pl

80

Ja uważam, że gadżety zawsze powinny zależeć od działalności firmy, inwestycja taka nie zawsze jest niezbędna, a czasem to po prostu strata pieniędzy. Jeśli na przykład robisz kosmetyki, to daj sobie spokój z gadżetami, a postaw na ich wygląd. Projektowanie opakowań jest robione przez profesjonalne firmy, które pomogą nam zrobić takie, żeby były zauważone przez klientów. Zdecydowanie długopis tego dla nas nie zrobi. Co z tego, że ktoś będzie nim pisał, jak będzie tylko nazwa firmy i pewnie szybko zapomni, skąd w ogóle go ma.

Sentia S 04.12.2015 *.d158-62.icpnet.pl

2

Moim zdaniem dość dobrze sprawdzają się kalendarze firmowe (książkowe, do postawienia na biurko lub trójdzielne). Zwłaszcza teraz w okrenie bożonarodzeniowym/noworocznym takie gadżety to strzał w dziesiątkę. Nasza firma od kilku lata zamawia cały pakiet kalendarzy z logiem firmy w Extremie i klienci zawsze są zadowoleni, bo to się po prostu przydaje. A przynajmniej przez cały rok o nas pamietaja. ;)

robix1983 10.12.2015 *.d157-181.icpnet.pl

1

Moim zdaniem w gadżetach reklamowych raczej sezonowość, jesienią parasole, latem może nawet frisbee czy czapki, a teraz to kalendarze reklamowe to najlepszy pomysł. Rok temu dla firmy wziąłem od Jotana (jotankalendarze.pl) i w tym rokju też od nich wezmę, wybiorę inny format, trzeba eksperymentować ;)

zdobyslaw 13.12.2015 *.159-205-145-67.adsl.inetia.pl

2

To właściciel firmy powinien wiedzieć jakie gadżety najlepiej trafią do jego klientów czy też potencjalnych klientów. Oczywiście nie jest tak, że za każdym razem sprawdzają się przedmioty związane tematycznie z branżą, w której działa przedsiębiorstwo, ale czasem właśnie tak bywa. Najlepiej, aby wybór był jak najbardziej zróżnicowny. Przy większych zamówieniach warto zapoznać się z tym katalogiem gadżetów. Wybór jest szeroki, ale na początek zaleciłbym od czegoś uniwersalnego, np. pamięci przenośnych USB.

aader 15.01.2016 *.afqu192.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Dobrze jest kupić coś praktycznego, co na pewno się przyda. Taką rzeczą mogą być kalendarze.

tetrus 01.02.2016 *.dynamic-78-8-127-192.ssp.dialog.net.pl

12

Moim zdaniem fajnymi gadżetami reklamowymi są bluzy i koszulki z nadrukiem. Takie nadruki na koszulkach robi każda drukarnia sitodrukowa, dzięki temu koszt jednostkowy termotransferu jest bardzo niski.

Letyckaa 02.02.2016 *.212.106.159.97

5

Świetnym pomysłem są torby papierowe, są dobrą reklamą, a także pokazują, że firma dba o śroowisko.

DaroM 23.02.2016 *.user-188-33-108-210.play-internet.pl

5

Polecam Mamacube. Profesjonalna firma, wszystko terminowo, szeroki wachlarz produktów, nadruki są wysokiej jakości, konkurencyjne ceny, fachowe doradztwo. Ja jestem z ich usług bardzo zadowolony i na pewno będę w przyszłości ponownie u nich zamawiać.

Seologist.pl 02.03.2016 *.jedenzero5-piecjeden.echostar.pl

3

Polecam jeżeli ktoś szuka czegoś nowego jako gadżet firmowy. Drewniane obudowy na telefon
z własną personalizacją. Można np. na takiej obudowie przygotować własny firmowy logotyp. Jeżeli są jakieś pytania zapraszam.

Antonio Lux Torpeda 04.03.2016 *.176.221.123.220

11

Spory wybór porządnych gadżetów reklamowych jest na stronie Openprint: Jest to drukarnia internetowa, w której od jakiegoś czasu robimy zamówienia. Maja tam dobre ceny. wszystkie materiały są wykonane porządnie.

MarekG 08.03.2016 *.89-67-129-174.dynamic.chello.pl

95

Kubi i długopisy zawsze najbardziej się przydają. Moze też torby?

Katarzyna Zof 01.04.2016 *.user-31-174-37-25.play-internet.pl

1

Jasne, ze dobry a nawet powiem więcej - najlepszy! My z takiego korzystamy i klienci są zadowoleni!
Zamawiamy na www.usbgifts.pl - mają tam duży wybór modeli i świetne ceny. Także polecamy tą stronkę

Paweł91 18.04.2016 *.176.221.125.217

11

Uważam że jedną z opcji skutecznej reklamy jak i gadżetów jest wizytówka danego przedsiębiorstwa będąca jednocześnie kartą stałego klienta, oferująca rabaty, co w dzisiejszych czasach działa na klienta lepiej niż rabat?

Zapraszam do prywatnej dyskusji, wymieńmy poglądy i doświadczenie :)

reklamyst@gmail.com

j_b 20.04.2016 *.120-95.echostar.pl

1

Według mnie sprawdzają się praktyczne gadżety, z których klienci będą później korzystać, np. notesy i długopisy (chociaż to jest bardzo powszechne, nie ma w tym niczego nowego). Ale ciekawą opcją są też torby np. materiałowe z nadrukiem, które są teraz tak modne. Ja np. zamawiałem takie torby od Atemi i pomysł się sprawdził, klienci byli zadowoleni.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.