Forum: Gadżety reklamowe - co zamówić? - usługi dla biznesu 62

Magicprojects 26.11.2017 *.user-94-254-151-67.play-internet.pl

3

Kubki i kufle, filiżanki z nadrukiem tylko na Magicprojects.pl

Patrycja Bluszcz 12.12.2017 *.188.146.232.18.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

39

Zastanawiam się nad jakimiś koszulkami z logo swojej firmy. Jakie macie zdanie na ten temat? Znalazłam nawet bardzo dobrą drukarnię, która wykonuje np. haft komputerowy. Drukarnię można sprawdzić w sieci pod nazwą A3extra. Jestem ciekawa, jakie są opinie.

TwojWizerunek 05.01.2018 *.public-gprs184675.centertel.pl

2

Witam wszystkich serdecznie, pamiętajmy o tym że na runku mamy bardzo dużo gadżetów!!! więc co za tym idzie starajmy się wybieraj gadżety które są nam przydatne wykorzystywane w codzienności. Mogę was zaprosić na stronę www.twojwizerunek.eu Pozdrawiam

TwojWizerunek 05.01.2018 *.public-gprs184675.centertel.pl

2

Witam serdecznie, Pamiętajmy o tym że gadżetów na runku jest bardzo dużo!!! więc co za tym idzie szukajmy takic

tomaszjawor10 10.01.2018 *.user-94-254-171-71.play-internet.pl

40

Najlepsze gadżety reklamowe to długopisy z logiem firmy.

olgax7 21.05.2018 *.188.146.226.208.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

1
Moja firma zainwestowała ostatnio w bawełniane materiały reklamowe. Miały powodzenie na różnego rodzaju targach. Ludzie zatrzymywali się przy naszym stoisku i z chęcią zostawali na dłużej, żeby posłuchać o naszej firmie, a my dawaliśmy im np. bawełniane torby z naszym logo. Świetny pomysł i polecam każdemu. Korzystamy z rad z tej strony: cordi.pl/bawelniane-gadzety-reklamowe

Gus!a 22.05.2018 *.apn-37-7-205-31.dynamic.gprs.plus.pl

73
Też mi się tak wydaje. Ludzie chętnie noszą takie torby.

Zuzanna Lesner 04.06.2018 *.093105065203.business.static.vectranet.pl

1
Świetny pomysł to USB w indywidualnym kształcie. www.usbdesign.pl to jest firma która produkuje każdy kształt i w najwyższej jakości.

andrzejkoziol11 18.07.2018 *.bnm60.neoplus.adsl.tpnet.pl

6
Ciekawe są breloczki do kluczy, albo pendrivy. Sam dostałem taki gadżet i czasem z niego korzystam.

ArchieBald 24.08.2018 *.79.184.105.206.ipv4.supernova.orange.pl

1
Moim zdaniem świetnym gadżetem reklamowym są kalendarze. Ogromny wybór z niesamowitymi możliwościami personalizacji znajdziesz na www.swiatkalendarzy.com

KazimierzKursa 30.08.2018 *.public-gprs369600.centertel.pl

16
Długopisy, kubki, to już przeżytek. Teraz lepiej postawić na coś co oryginalnego. Może np. power bank z logo firmy?

Natalia85 14.02.2019 *.79.191.94.177.ipv4.supernova.orange.pl

3
U mnie super sprawdziły się brendowane soki owocowe i woda dla klientów. Prowadzę biznes dla klientów premium, więc butelki z własnym logiem robiły zawsze dobre wrażenie i podkreślały dbałość o szczegóły. Po sprawdzeniu kilku firm do tej pory najlepiej wyglądają produkty z stdrink, ale to trochę kwestia indywidualna. Na pewno z butelkami radzą sobie bez zarzutu, a puszek niestety nie testowałam

Timo Reptolog 23.03.2024 *.84-105-171-39.cable.dynamic.v4.ziggo.nl

1
TINI GADGETS to miejsce, gdzie technologia łączy się z pomysłowością, tworząc szeroki asortyment produktów, które ułatwią Wasze życie codzienne i sprawią, że każdy dzień będzie pełen nowych odkryć. Niezależnie od tego, czy szukasz inteligentnych urządzeń do domu, praktycznych akcesoriów podróżnych czy też oryginalnych prezentów dla bliskich, na TINI GADGETS znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz! Zapraszam www.tinigadgets.com

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.