Forum o artykule: Burgerowe przetasowania 214

Antyurzędnik 04.01.2015 *.ceg53.neoplus.adsl.tpnet.pl

13

Burger, hamburger to shit. I nie ma to znaczenia czy McDonald czy kfc wszystko gówno warte - wystarczy spojrzeć na tych którzy stołują się w tych pseudorestauracyjkach od lat - +100kg + nowotwór, otępienie umysłowe. Jedzmy polskie tradycyjne potrawy, przygotowujmy je w domu. Kasza, pierogi.

lenny 06.01.2015 *.efv124.neoplus.adsl.tpnet.pl

4

Nie wydaje mi się, żeby to było takie złe jak pisze mój poprzednik. W McDonaldzie i innych tego typu 'restauracjach' rzadko kto stołuje się codziennie. Poza tym, teraz jest także moda na "zdrowe" hamburgery, które nie są odgrzewane jak w McDonaldzie czy KFC, ale są przygotowywane na miejscu i zawierają pełnowartościową wołowinę.

lenny 06.01.2015 *.efv124.neoplus.adsl.tpnet.pl

4

To prawda, pawilony też mogą się opłacać. Ja z kolei zdecydowałem się jakiś czas temu zainwestować we własną halę magazynową i ten biznes bardzo mi odpowiada. Też mam bezpieczeństwo finansowe, ponieważ nawet jeśli postanowię zakończyć swoją działalność, to cały czas hala jest moją własnością i mogę ją bez problemu wynająć. Taka hala wbrew pozorom nie jest aż tak dużym wydatkiem (oczywiście z perspektywy przedsiębiorcy) no i stawia się ją bardzo szybko, zajmuje to około miesiąc. Nie wiem co prawda jak to wygląda w innych firmach stawiających hale stalowe, jednak ja korzystałem z oferty firmy Amwin i cała budowa przebiegła szybko i sprawnie. Na pewno nie żałuję, że zdecydowałem się na działalność w tej branży, jest bardzo opłacalna.

Adam Kowalski 31.10.2019 *.user-5-173-235-51.play-internet.pl

17
Mając na uwadze jakie budżety reklamowe są ostatnio pompowane w reklamy telewizyjne przez MD promujące ich produkt w "małych burgerowniach" stwierdzam, że co by nie sprzedawali to i tak ludzie to kupią. Marka robi swoje :-(

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.