Forum: Romet - sklep z rowerami - stacje paliw i art. motoryzacyjne 31

Patryk Cymerman 15.01.2015 *.83-238-146-227.static.ip.netia.com.pl

1

Witam. Interesuje mnie współpraca z Rometem, w związku z tym proszę o opinie franczyzobiorców na temat współpracy z tą firmą. Czy warto przystąpić?

Czy sprzedaż jest typowo sezonowa czy interes kręci się cały rok?

Marek862 19.01.2015 *.host-109-231-62-202.ten.net.pl

120

Niestety nie wspólpracuję z Rometem i nie sprzedaję rowerów. Jednak od 2 lat prowadzę blog rowerowy i powiem Ci jak to wygląda jeśli chodzi o ruch w branży. Tak naprawdę zainteresowanie jest od marca/kwietnia do października/listopada. Potem jest 3-4x mniejszy.

Kantor Park 11.03.2015 *.user-94-254-144-70.play-internet.pl

5

W tym roku pierwszy raz w życiu zamawiałem rower internetowo i na szczęście obyło się bez rozczarowań. Znajomy polecił mi stronę nowakolekcjarowerow.pl. Tu mają tylko nowe i zadbane rowery na gwarancji. Szybka wysyłka, serwis, akcesoria, można wszystko załatwić bezproblemowo.

markS 13.03.2015 *.195.205.166.153

1

Fachowo obsługują zamówienia na stronie domenasportowa.pl. Mam stąd kupiony nowy rowerek od Kross, akurat mieli w promocji. Jeszcze tylko dokupię kask, jakieś ubrania i parę innych gadżetów i tylko czekać na dobrą pogodę ;-))

Lucas Kruszyna 17.03.2015 *.user-94-254-144-229.play-internet.pl

3

Podobają mi się rowery w sklepie na stronie flowerbike.pl. Planuję sobie stąd zamówić coś od Krossa, bo mam najlepsze doświadczenia z tą marką. Duży wybór modeli i dość przyzwoite ceny, w każdym razie nie są sztucznie pompowane.

Magda Szopa 21.08.2015 *.user-94-254-144-109.play-internet.pl

2

Nie ma co kupować taniego roweru z marketu. Tylko zaufane produkty wchodzą w grę. Znane marki to gwarancja jakości, zawsze trzeba wiedzieć co się kupuje. Wszystko mają tutaj rowertour.com.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.