Forum: Można odzyskać pieniądze od Credit Agricole - finanse i bankowość 103

nati 16.01.2015 *.public-gprs517512.centertel.pl

193

Kredytobiorcy, którzy w latach 2004-2009 brali kredyt hipoteczny w Credit Agricole (dawnym Lukas Banku) mogą odzyskać składki za ubezpieczenie niskiego wkładu własnego. Suma tych składek dla poszczególnych klientów może wynieść nawet kilka tysięcy złotych. W sądzie jest już pozew zbiorowy. Tutaj można do niego dołączyć http://www.pozywamzbiorowo.pl/grupy-pozwy-zbiorowe?view=grupa&layout=pozew&id=17

kolos 11.02.2015 *.91.90.165.18

1

witam! ubezpieczenie niskiego wkładu da się odzyskać! tylko trzeba powalczyć przed sądem, najlepiej z kancelarią chyba.. ja nająłem Lexa z Wrocławia, pomogli, więc przekazuje kontakt dalej: l.przybylowicz@kancelaria-lex.org!

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.