Forum: LucArt Automotive - współpraca z franczyzodawcą - stacje paliw i art. motoryzacyjne 31

modern 27.01.2015 *.d208-179.icpnet.pl

3

Witam

Czy ktoś z forumowiczów miał kontakt jako franczyzobiorca lub klient z LucArt Automotive? Jakieś opinie? Uwagi?

Interesuje się założeniem w mieście ok 30 tysięcy mieszkańców.

Pozdrawiam serdecznie:)

Mar Pich 02.02.2015 *.cpc1-bsfd8-2-0-cust55.5-3.cable.virginm.net

15

Luc Art stosunkowo malo znana firma, jak jestes zainteresowany tym biznesem to zainwestoj troche kasy w towar , maly sklep z magazynem i dzialaj na wlasna reke bez dyrektorkow ktorzy beda ci mowic jak masz prowadzic dzialanosc i jeszcze beda cie za to kasowac.

Elios 20.01.2016 *.53.223.217.178.ip4.netico.pl

1

Odkopuję temat, bo sam jestem zainteresowany współpracą z tą firmą, a nie przekonuje mnie post na portalu o franchisingu zniechęcający do franchisingu. Akurat w tej kwestii podjąłem już decyzję, bo nie ma szans, żebym na własną rękę uzyskał takie ceny od dostawców, jak oni po latach negocjacji i poszukiwań.
Najlepiej by było, gdyby wypowiedział się ktoś, kto prowadzi taki punkt, żeby mógł powiedzieć, jak w ogóle układa się współpraca z Lucartem, bo patrząc po ich stronie, wizytówce, aukcjach, liczbie sklepów itp. wygląda to dosyć dobrze.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.