Forum o artykule: Empik znalazł kozła ofiarnego 115

piotr23 16.02.2015 *.user-46-112-183-135.play-internet.pl

1
To wszystko prawda a tytuł jaki państwo daliście jest idealnie odzwierciedlający co tam się dzieje. Partner handlowy układa sobie grafik godnie z wytycznymi pomimo że empik nazywa to franczyzą to tak naprawdę to przykrywka żeby uciekać od łamania prawa pracy i zwalić to na partnera. Zobaczcie sobie stosy książek na regałach, to samo dzieje się na zapleczach. Stosy kontenerów że nie można przejście swobodnie, co jeśli przyjdzie PIP?Karę płaci partner. Kary finansowe są za źle ułożony towar niezgodnie z wytycznymi co pisał autor, za spóźnienie, za audyt, dokumenty źle wykonywane, za spóźnienia w raportach, za wszystko ogólnie. A najgorsze jest ułożenie grafiku żeby nia łamać prawo pracy - nie da się. Albo łamiesz prawo pracy albo partner przychodzi do pracy za pracowników.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.