Forum: Przywrócenie do pracy - kodeks pracy - doradztwo i księgowość 24

Korczak 24.02.2015 *.89.229.18.138

33

Czy ktoś może mi powiedzieć ile mam czasu na odwołanie się od wypowiedzenia, które jest niezgodne z prawem? I ewentualnie czy ktoś może kojarzy nazwisko Chrościelewska, mecenas Magdalena Chrościelewska bo wyczytałem, że zajmuje się tego typu sprawami związanymi z przywróceniem do pracy, a mi szczerze mówiąc zależy na czasie i jeśli jest dobra to bym nie szukał. Chodzi o Łodź, więc proszę nie podawać mi namiarów na prawników z drugiego końca Polski.

MiWi 24.02.2015 *.ijq162.internetdsl.tpnet.pl

164

A jaką umowę o pracę miałeś? Na czas nieokreślony, terminową? Przy Umowie na czas nieokreślony na wypowiedzeniu pracodawca powinien Cię poinformować o okresie odwołania:

"Jednocześnie informuję, iż w terminie 7 dni od dnia doręczenia niniejszego pisma przysługuje Panu (Pani) prawo wniesienia odwołania do Sądu Rejonowego Sądu Pracy w ..."

Z umowami terminowymi jest inaczej.

Konstancja Forek 09.01.2018 *.91nat68.rev.ndi.net.pl

26

Istotne jest też czy jest jakiś powód dla zerwania umowy?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.