Forum: Franczyza 7Street - jakie opinie? - gastronomia 172

Pawełmiro 08.05.2015 *.public-gprs514542.centertel.pl

2

Czy ktoś zna firmę 7Street, jak się z nimi współpracuje? Ponoć mają 10 lokali i z zewnątrz wszystko wygląda ok. Czekam na wasze opinie.

Krzys 13.05.2015 *.public-gprs516961.centertel.pl

1

Szukam pomysłu na lokal, który mam w Toruniu (110m) i kilka dni temu spotkałem sie z właścicielem 7 Street, przedstawił mi całą koncepcję sieci i muszę przyznać, że na poważnie biorę ich pod uwagę. Przjrzyste zasady, opłaty na normalnym poziomie i co mnie bardzo przekonuje, bardzo dobre jedzenie, no i lokale wyglądają bardzo ładnie.

A tu artykuł na ich temat:

http://franczyzawpolsce.pl/aktualnosci/6028-jak-zrealizowac-marzenie-o-wlasnej-restauracji

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.