Forum o artykule: Asortyment na wyłączność 40

Krzysztof Pach 09.05.2015 *.user-46-112-37-177.play-internet.pl

1
toć to kopia Affinage Polska Dominika Bączkiewicz. Wówczas oszukali na ten sam myk w całej Polsce kilkanaście osób. Pierwsze procesy sądowe przegrali, firma IHC dystrybutor kosmetyków Affinage zerwał z nimi (chodzi o Dominikę i Darka Bączkiewicz) umowę w trybie natychmiastowym. https://franchising.pl/artykul/7421/affinage-polmetku/ Oddziały własne mają w związku z wrogimi przejęciami oddziałów franczyzobiorców. RADZĘ TRZYMAĆ SIĘ OD NICH Z DALEKA !!!!!

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.