Forum: Współpraca z Carrefour Polska - jakie opinie? - art. spożywcze i przemysłowe 131

Grzegorz Stoklosa 11.05.2015 *.86-44-72-166-dynamic.agg3.rtd.rsl-rtd.eircom.net

2

Witam. Jestem zainteresowany podjęciem współpracy z Carrefour Polska, Chciałbym poznac opinie innych którzy prowadza sklepy pod francuskim szyldem.Bede wdzięczny za info.

Pozdr

Arnold Łowicki 17.10.2015 *.89.228.251.53

2

Dzień dobry, pytał Pan w Maju, więc nie wiem czy aktualne. Mogę udzielić kilka informacji. Obecnie jestem we franczyzie Carrefour Express.

Grzegorz Stoklosa 20.10.2015 *.95.83.243.47

2

Witam. Dziekuje za odpowiedz. Nadal jestem zainteresowany wspolpraca z Carrefour wiec bylbym wdzieczny za info.

Greg

jarolakers78 20.10.2015 *.host-185-78-134-4.gvt.pl

102

Witam,

jak dla mnie zbyt twarda franczyza, szczególnie jeśli chodzi o warunki wejścia dla sklepu nowo otweranego. Nie wiem jak jest z działającym sklepem który chce do nich przystąpić.

Każda sieć spożywcza ma swoje plusy i minusy, ale w moim przekonaniu Carrefpur i Deikatesy Centrum mają więcej minusów niż pozostałe sieci z którymi miałem szansę rozmawiać.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.